Eladó ingatlan Kecskemét 40 millióig (636 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 636 db
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (87377224)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét vonzáskörzetében Matkón, tanyasi ingatlanok eladók! Az első tanya főbb jellemzői: Telek mérete: 6232 m2 Ingatlan tí...
32 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (45464882)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Felsőszéktó nyugodt, jól megközelíthető részén egy 1500 m²-es építési telket, aszfaltos útról megközelíthető ...
32 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (57541483)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: n/a
Építsen új házak szomszédságában! ! ! Eladó Kecskemét Halasi úton egy 723 nm-es belterületi telek! Jellemzők: - Lke-0032 öve...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98463994)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes kis családi ház, amely tökéletes otthon lehet azok számára, akik egy kertre ...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44329497)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29734239)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Csongrádi utcában eladó lakás - 38m2 lakótér - 2 szoba - Teljesen felújítva - gázcirkó fűtés (alacsony rezsi) - 2...
33 950 000 HUF
893 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79432599)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Hetényegyháza eladó belterületi, központi elhelyezkedésű, 1000 nm-es, bekerített területen, 53 n...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (33537341)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét - Kadafalva közelében hangulatos tanya eladó! Kecskemét Kadafalva belterületétől mindössze egy teleknyire, eladó egy ...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25572743)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (93243629)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét -Belsőnyírben csendes, természetközeli környezetben kínálunk eladásra egy különleges adottságú ingatlant, amely kivál...
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (75487455)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42465855)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Széchenyiváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 34 nm-es, panelprogramban felújított lakást. Az ingatlan ré...
37 500 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73643376)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1632 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy bruttó 80 nm-es, 2002-ben épült, felújítandó ház Kecskemét-Kadafalva szélén. a telek 1632 nm, zártkert. Csak készpénzes vevőnek, az ingatlan nem hitelezhető.
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (94977326)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 10370 m2
Szobaszám: n/a
Kisfáiban jól megközelíthető helyen, betonút közelségében egy felújítandó ház eladó! A téglából épült főépület és a nagy belma...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (53987264)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk a Széchenyivárosban egy 26 nm alapterületű, önálló garázst. Ez az ingatlan az Otthon Centrum Felező csomagj...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (14653435)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keresi az ideális első otthont vagy egy remek befektetést? Megtalálta! Kecskemét népszerű részén, a Rávágy tér és a Penny közel...
26 900 000 HUF
420 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79961372)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31654373)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (45852367)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Főbb jellemzők: Telek mérete: 6232 m2 Ingatlan típusa: kivett tanya Lakóépület alapterület: 65 m2 Lakóegység kialakítása: két ...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (19874365)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Építési telek Hetényegyháza belterületén! Telek méret: 1010 m2 Beépíthetőség 30% Jó elhelyezkedés új építésű házak kö...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Kecskeméten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal