Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig (1294 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 294 db
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (57993423)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Autentikus tanya eladó Kecskemét Úrréten! a tanya a hatvanas évek körül épült, falazata egészséges, vályog szerkezetű. a tető s...
19 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (69638483)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten a borbási részen eladó házszámos tanya 2311 m2-es területtel. a tanya épület 47 m2-es, tégla falazatú a térképen fel van tüntetve. Villany az utcában, kút a területen. Sürgősen eladó.
13 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33378734)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Muszály városrészben található, jó állapotú, egyedi gázfűtéses családi ház, szerelőaknás, 3 állásos garázzs...
26 900 000 HUF
363 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (35344852)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Panorámás kilátás és madárcsicsergés. Eladó házszámos tanya Kecskeméten a Borbás kerületben. Az ingatlan 2877 m2-es telken hely...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (99692335)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 2
Kis ház Nagy telken a Ceglédi úton! Eladásra kínálunk egy 41m2-es felújított házikót a Ceglédi úton Kecskeméten! Az ingatlan eg...
34 990 000 HUF
853 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (38426688)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a nyugalom szigete Kecskemét keleti oldalán! a tanyához 2912 m2 terület tartozik, kiépített villamoshálózattal és fúrt kú...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (34153744)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői:- 70 nm lak...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (23278772)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó felújítandó 2841m2-es házszámos tanya kecskeméten a borbásban! a területen a térképen 2 db tanya épület van feltüntetve. ...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (46399392)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 3018 m2
Szobaszám: 1
Alakítsa kedvére! Szálló? Lakások? Intézmény? Telephely? Mondja meg ön! Eladó ingatlan többféle hasznosítási lehetőséggel, Kecs...
50 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67593243)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telken...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44747848)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 41 nm, jó állapotú téglaépítésű lakást Kecskemét belvárosában, a Rákóczi úton. A lakás a második emelete...
44 800 000 HUF
1 092 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (62744342)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros 62 m² 2+fél szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó (nem zárószint)Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvel...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77556996)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45847334)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34964299)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74348423)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (92633947)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári típusú 2 szobás, jó állapotú, kellemes hangulatú földszinti társasházi lakás ...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (58935444)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! A ...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22846634)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! a lakás korábbi években es...
46 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34754464)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal