Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig (1353 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 353 db
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (34535457)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12369 m2
Szobaszám: n/a
A Kiskőrösi úton eladásra kínálunk egy rendkívül kedvező befektetési lehetőséget, amely ideális választás lehet a telekkereső m...
49 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44366331)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlanunk Máriavárosban található, a Kupa utcában, ahol a város nyüzsgésétől távol, mégis könnyen megközelíthető helyen...
43 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (42494935)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Kecskemét belvárosában, ahol egy eladó lakás ( házrész) várja új tulajdonosát! Az ing...
34 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96859342)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 55 m²-es lakás Kecskemét belvárosában, a Damjanich utca környékén. A lakás a 10. emeleten található egy...
49 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (86425324)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 55 m²-es lakás Kecskemét Széchenyiváros csendes részén, a Lóverseny utcában. A lakás egy panel épület 2...
46 500 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94552723)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten Petőfiváros csendes közvilágítással ellátott utcájában, jól megközelíthető helyen, 62 nm-es 2 szobás ház (1 szoba t...
49 000 000 HUF
790 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37766212)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Petőfivárosban eladó 2 szobás 53nm-es erkélyes szép állapotú, gondosan rendbentartott lakás szigetelt társasházba...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (25649547)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 4055 m2
Szobaszám: n/a
Adatok: - Telek területe: 4055 m², ebből 1000 m² körbekerítve - Ház nettó 60 m² - Vályogépítésű - Műanyag ablakok, egy db faabl...
27 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (55682932)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 65 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész kapható a Csóka utcán, Kecskeméten! a 62nm-es lakrész teljes felújítást igényel, jelenleg csak áram van benne, víz és csatorna a telken belülről leköthető! Körülbelül 5-7 millió forint ráköltéssel helyre kis házrész tulajdonosa lehet!
7 500 000 HUF
117 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33131777)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hunyadi városban garázzsal eladó 48 nm-es lakás Kecskemét egyik kedvelt városrészében, a Hunyadi városban kínálunk megvételre ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42373494)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskemét szívében, a Rendőrség mellett helyezkedik el. Megközelíthetősége kiváló, a közelben akár gyalogosan is mi...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (36347322)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a focus ingatlan kínálatából, Kecskemét belvárosában, a Petőfi Sándor utcában egy liftes házban, v. emeleti, 49 nm-es, na...
49 990 000 HUF
1 020 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (29885726)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt részén, a Március 15. -E utcában eladó egy II. emeleti, 64 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás tágas és napfényes p...
49 990 000 HUF
781 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (25437233)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5197 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló lehetőség városi beruházásra Kecskeméten, Bács-Kiskun vármegyében! Eladásra kínálok egy 5197 m2-es kivett beépítetlen ...
50 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77121597)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács Kiskun vármegye, Kecskemét Műkertvárosi részén 56 m2 hasznos alapterületű tégla építésű lakás, 18 m2 nagyságú garázzsal el...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75367725)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27447589)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Petőfivárosban 52 m2 hasznos nettó alapterületű lakóház 13 m2 nagyságú terasszal és 30 m2 mell...
49 900 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (94131653)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a