Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig (1303 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 303 db
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (44563773)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11364 m2
Szobaszám: n/a
Otthonok és megoldások! Kecskemét-Matkó kedvelt részén eladásra kínálok egy 11. 364 Nm, kiváló adottságokkal rendelkező külte...
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45666433)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Otthonok és megoldások! Eladó egy prémium minőségű, 4 évszakos használatra tervezett, szigetelt faház, amely tökéletes megold...
8 900 000 HUF
423 809 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57763894)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
8 900 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44359353)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vásárolj lakást Kecskeméten a Planetárium szomszédságában! Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Lánchíd utcában 5 emeletes társ...
40 900 000 HUF
870 212 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97933582)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, hőszigetelt, felújított, 53m2-es, 2szobás, erkélyes lakás, csendes, zöldövezeti környezetben eladó. A ...
36 500 000 HUF
688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (26393963)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 57 m²-es, erkélyes lakás Kecskemét szívében – a Szabadság téren! Kecskemét legfrekventáltabb belvárosi pontján, a Szabad...
48 900 000 HUF
857 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (72312421)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezeti, erkélyes lakás – csendes környezet, 2. EMELET! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan nyugodt, zöldövezeti r...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (68837151)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, Katonatelep új építésű részén, egy 424 m²-es, közművesített építé...
15 750 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57453753)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosához közel! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal kö...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44395947)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás eladó! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. em...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (99754999)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84462734)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Kecskeméten, a Nyíri úton egy 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes tégla lakást. Ez az otthon remek választás lehet...
41 800 000 HUF
760 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (52475617)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában eladó, egy 1998-as tégla építésű, kétszintes, akár kétrendbelinek is használható, felújított ikerház, ga...
44 900 000 HUF
632 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67633443)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94236873)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43274593)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16152431)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Borbáson kínálok megvételre egy nettó 100 nm-es félkész családi házat 1439 nm-es telken. a jól átgondolt alaprajzzal ...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43323634)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolság...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23427827)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (77526679)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Kecskemét, Széchenyivárosban, 2 szobás, 53 nm, erkélyes, felújított, 3. emeleti panel lakás eladó A l...
47 500 000 HUF
896 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal