Eladó ingatlanok (128581 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 581 db
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (19425642)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Álomház Szolnokon, az Alcsi városrészben – a Holt-Tisza szomszédságában, saját stéghasználattal! Ha olyan otthont keres, ahol...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb üzlethelyiség hirdetés (44443499)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Dorogon egy nagy méretű üzlethelyiséget. Az ingatlan a város központjában, az Esztergomi úton álló társashá...
59 990 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dorogi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (65558258)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Dorog főútvonalán, a Penny áruházzal szemben egy üzlethelyiséget. A Bécsi úton álló házban két üzlethelyisé...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi hétvégi ház hirdetés (38782563)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2082 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Esztergom zöldövezeti részén egy Dunai panorámás zártkerti ingatlant, felújított, azonnal költözhető faházza...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (23722712)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2482 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Esztergom egyik legkedveltebb, örökpanorámás részén, a Vaskapu alatti területen egy nagyon hangulatos kis há...
87 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesszőlősi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (73744277)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
Ha olyan otthont keres, ahol a csend, a természet közelsége és a praktikusan kialakított élettér egyszerre van jelen, akkor ez ...
22 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (42221421)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán a Korányi f. Utcában kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 2+2 szobás - 2. emeleti - 69 m2 ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (79467333)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, modern lakás Vác szívében – Akár azonnali költözéssel! Vác kedvelt részén, belvároshoz közel eladó e...
43 900 000 HUF
895 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi egyedi garázs hirdetés (17744933)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Göd központi, frekventált részén egy 39 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan! Ez az ingatlan tökéletes választás a...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (64633733)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunakeszi központi részén egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely kiváló elosztásával és rendkívül alacsony fenntar...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47248737)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál egy 145 m²-es családi házat Békéscsaba Jamina városrészében, amely kiváló válas...
42 000 000 HUF
289 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai lakóövezeti telek hirdetés (79847367)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 501m2 -es építési telek Gyulán, a Gyulavári városrészen! Érdeklődni: Szántó Nikoletta +36 30 353 0521 Ha további kérdé...
3 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (92933747)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás családi ház Somoskőújfaluban! A Gyémánt Ingatlaniroda kínálatában eladásra kínálunk egy 100 nm-es családi ház...
30 500 000 HUF
305 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsegi családi ház hirdetés (43339854)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2487 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy varázslatos családi ház Ecsegen, mely a természet közelségét és a panorámás kilátást kínálja új tulajdonosának. Az in...
15 050 000 HUF
177 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Endrefalvai családi ház hirdetés (21935765)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2830 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából egy felújított családi házat Endrefalva főút menti, mégis ter...
18 500 000 HUF
185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (92242872)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jászberényben 3 szobás első emeleti teljeskörűen felújított lakás, garázzsal és 15nm-es tárolóval eladó! Az ingatlan egy sarki...
55 990 000 HUF
756 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (33353642)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Gyömrő közkedvelt lakóparkjában, a KastélyDombon egy új építésű, hőszivattyús, 68 m² alapterületű + teraszo...
83 700 000 HUF
1 230 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?