Eladó ingatlan Kozármisleny (90 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 90 db
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (14229938)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Kozármisleny közkedvelt részén családi ház eladó:- Jácint utcában található- 1000nm-es telken- 1998-ban épült- belső kétszintes...
139 000 000 HUF
759 562 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (14229938)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
139 000 000 HUF
759 562 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kozármislenyi ikerház hirdetés (68146714)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 4
Modern, letisztult, de kis lakóközösséggel rendelkező környéken szeretne lakni? Ha a válasza igen, akkor megtalálta. Kozármis...
109 000 000 HUF
795 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi ikerház hirdetés (76715332)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 4
109 000 000 HUF
784 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (46391892)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok Kozármisleny központjában egy 725 m²-es telken, medencés, szép állapotú családi házat amely, akár két generáci...
129 900 000 HUF
541 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (44337665)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok Kozármisleny központjában egy 725 m²-es telken, medencés, szép állapotú családi házat amely, akár két generáció együttélésére is alkalmas. Alagsroban boros pince is található, valamin egy további kialakítható lakrész is. Referencia szám: hz085393
129 900 000 HUF
541 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (49754389)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok Kozármisleny központjában egy 725 m²-es telken, medencés, szép állapotú családi házat amely, akár két generáció együttélésére is alkalmas. Alagsroban boros pince is található, valamin egy további kialakítható lakrész is.
129 900 000 HUF
541 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (14419555)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 7
129 900 000 HUF
541 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (77789854)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 7
129 900 000 HUF
541 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (37785348)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, 467 m2-es telken 92, 5 m2-es, könnyűszerkezetes családiház eladó Kozármislenyben. Az épülethez egy 23, 4 m2-es ter...
92 500 000 HUF
1 005 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (59656434)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 2
Kozármisleny Északi lakótelep részén, csendes, kis utcában, 58 nm-es, felújított, amerikai konyha-nappalival, egy hálószobával,...
75 900 000 HUF
1 308 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (72743738)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 1170 m2
Telekterület: 2330 m2
Szobaszám: 10
Beruházók és fejlesztők Figyelem! Kiváló lehetőség kozármislenyben - sokoldalúan hasznosítható ingatlan Kozármisleny frekventá...
179 900 000 HUF
153 760 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (48795995)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 6
Kozármisleny kedvelt részén, 857 nm-es telken, eladó egy 180 nm-es, 3 szintes, 4 szoba + nappali-étkezős családi ház A ház, eg...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi egyedi garázs hirdetés (83939427)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kozármislenyben a SILVERPARK-ban a város legújabb részén a Fészek lakópark közvetlen szomszédságában, új építésű garázsok eladó...
9 525 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (44478943)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Kozármisleny Újtelep részén, a Malomrét utcában újépítésű családi házak saját kertkapcsolattal eladóak. A lakótér belső két s...
109 000 000 HUF
778 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (67452619)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 5
Kozármislenyben eladó egy 180m2-es lakóterű, amerikai konyha nappali+4 szoba, dupla fürdő-WC elosztású családi ház, 857m2-es sí...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (55447342)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Két generáció együtt lakna, de mégis külön vagy vállalkozni szeretne? Csendes, de jól megközelíthető helyet keres? Kozármisleny...
109 950 000 HUF
610 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (63347532)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2