Eladó ingatlan Miskolc 30 millióig (446 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 446 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93991464)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc közkedvelt részén, a Győri kapuban eladó egy 47 m²-es, 3. emeleti, 2 szobás lakás. A lakás jó állapotú, megkímélt, je...
28 900 000 HUF
614 893 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44585937)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Miskolc-Perecesen – lehetőség, amit érdemes meglátni! Miskolc Pereces városrészen kínálunk megvételre egy 8...
24 900 000 HUF
307 407 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29954826)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (47724626)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1426 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Miskolc perecesen – lakóház + üzleti potenciál EGYBEN! Miskolc Pereces városrészén kínálunk megvételre eg...
19 900 000 HUF
99 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (71752974)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33431382)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33833773)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23259338)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (84731432)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 4
Erdei idill – városi kényelemmel, Miskolc-Perecesen! Eladó egy hangulatos, kétszintes, 100 nm-es ikerház, ahol a természet bé...
19 800 000 HUF
198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44733714)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 4
Eladó Miskolcon, Komlóstető városrészen, a Nádastó-dűlő utcában egy különleges lehetőséget rejtő családi ház, csodás kilátással...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55224688)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi panorámás lakás a Szinvapark szomszédságában Miskolc belvárosában, a Szinvapark közvetlen közelében eladó egy 7. eme...
29 890 000 HUF
934 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94744781)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 52 m²-es lakás eladó Komlóstetőn – gondozott környezet, barátságos lakóközösség Komlóstetőn, csúszózsalus techno...
24 490 000 HUF
470 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98588451)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó erkélyes, tégla lakás két saját pincével Eladásra kínálunk egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, második emeleti tégla lakást rende...
24 200 000 HUF
590 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ház hirdetés (46473757)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon egy tégla építésű 2 szintes, 64 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház a Szegfű Dűlő utcában. a tárgyi ingatla...
18 500 000 HUF
289 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83957675)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld csendes részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 4. emeletén, egy 56 m2 alapterületű 2+ 1/2 szobás felú...
29 900 000 HUF
533 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31737364)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79667739)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14754594)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34583724)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43777374)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal