Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig (578 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 578 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (78925848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34483925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb városrészében, Diósgyőrben, a Tatárdombon, egy 100 nm-es, kétszintes, felújítandó családi ház, mel...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (33236953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc- Perecesen 40 nm-es, felújítandó 2 szobás családi ház. Az ingatlan jó lehetőség azok számára, akik saját ízlésük ...
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73537163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98944379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon eladó a Petneházy utcában 34nm-es 1 szobás, nagy konyhás lakás, amely csodás panorámával rendelkezik! - 2025-Ben telj...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (32774595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telek Miskolcon, a Szentpéteri kapunál! Kivételes lehetőség Miskolc egyik legkedveltebb városrészében!...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34657549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2
Miskolcon a Bodótetőn, téliesített 49 m2-es, 2 szobás lakható ház eladó. Az ingatlan belterületen található, séta távolságra az...
5 500 000 HUF
112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77235853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44146682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176191 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (82294897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176394 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
28 500 000 HUF
159 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17953186)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc Avas középszer utcán egy 61nm-es, praktikus elosztású 2 + 1 félszobás, távfűtéses, loggiás panellakás. a szobák l...
33 000 000 HUF
540 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43358648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (17637474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (77754749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: n/a
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (69157244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: n/a
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (73974223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: n/a
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (67376332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: n/a
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (45392526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: n/a
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (21727889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 1
Lyukóbányán a főúttól 50 méterre megvételre kínálok egy 916 m2-es telket, 35 nm-es házzal. a telek 2, 23 Ak-s, területén több g...
1 490 000 HUF
42 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (41437954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal