Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig (578 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 578 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94646694)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17447594)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (69476469)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc-Görömböly csendes, rendezett, kertvárosi részén kínálok megvételre egy 55 m²-es, tégla építésű, 1+1/2 szobás, látszó ge...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77233577)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb garázs hirdetés (87354129)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nem tud parkolni? Itt a MEGOLDÁS! ! ! Eladó Miskolc, Bulgárföldön a Stadion utcában, egy 16m2-es GARÁZS. BEFEKTETŐKNEK is rem...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (46725754)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 2
Miskolc közkedvelt részén családi ház eladó! Miskolc egyik kedvelt, értékálló városrészében kínálunk eladásra egy 75 m²-es, t...
34 900 000 HUF
465 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68875538)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23474755)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47282979)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74368746)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc belvárosában, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában k...
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69379728)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc, Avas, III. Ütem, 37 nm-es panelprogramos, erkélyes lakás! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kí...
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97343418)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73129374)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
34 000 000 HUF
918 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24499744)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (35323219)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó befektetésnek is ideális szuper lakás a szinvapark mellett! Költözz vagy fektess be Miskolc szívében! Eladó egy minden r...
31 990 000 HUF
864 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77436777)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó szuper lakás Diósgyőr szívében! Alacsony rezsi, teljes nyugalom! Eladásra kínálunk egy 35 nm-es, másfél szobás lakást Di...
27 990 000 HUF
799 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci iroda irodaházban hirdetés (47347438)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belváros szívében a bató-házban iroda ELADÓ! 57m2-es, 3 különálló szobából, 1 konyhából álló az ingatlan. Tégla építésű irod...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (21239459)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető lakás eladó miskolcon, bulgárföldön! Ne maradj le erről a remek lehetőségről! a Fazola Henrik utcában kíná...
27 900 000 HUF
526 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (48899297)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180995 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44423793)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra Kínálunk Miskolcon a József Attila utcában az Unipark Társasházban, egy szép állapotú 48 nm-es 2 szobás gardróbos napf...
25 500 000 HUF
531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal