Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig (577 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 577 db
Eladó Miskolci sorház hirdetés (39737964)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Miskolc - diósgyőr, 41m2, 1 szobás ingatlan ELADÓ Megvételre kínálok Diósgyőr egyik csendes, kertes házas övezetében egy kivál...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75381392)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok, Miskolc, Szentpéteri kapuban, a Katowice utcában, 4 emeletes rendezett társasház földszintjén, 40 nm alapterü...
28 990 000 HUF
724 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14434333)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, belvárosi 2 szobás lakás eladó! Eladó Miskolc belvárosi 55 nm -es 2 szobás felújított panellakás. Az ingatlan Mis...
34 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54143773)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Szinva park közelében egy teljeskörűen felújított földszinti tégla lakás. Ez az igazi kis 37 négyzetméteres éks...
31 990 000 HUF
864 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34323234)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc kedvelt részén a Szent István úton eladó tégla épületben egy normál állapotú garzon lakás. - Csendes, nyugodt környék z...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68859239)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180906 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
27 499 000 HUF
539 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33449657)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34473493)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44457729)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon a Hegyalja utcában, Diósgyőr városrészben, földszint+ 10 emeletes panelprogramos egyedi hőmennyiségmérős alacso...
19 950 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (89777979)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96433875)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (81346945)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78377278)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon a Győri kapu kedvelt részén egy 37 nm-es, 1, 5 szobás, egyedi mérős kiváló elosztású kőerkélyes lakás. Az ingat...
24 900 000 HUF
672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (63237535)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Diósgyőr kertes házas övezetében, csendes utcáben egy 41 nm-es, egyszobás, jó állapotú, gázkonvektor fűtésű n...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84199755)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77467443)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73335157)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (57555243)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal