Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig (1249 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 249 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96819347)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (63237535)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Diósgyőr kertes házas övezetében, csendes utcáben egy 41 nm-es, egyszobás, jó állapotú, gázkonvektor fűtésű n...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84199755)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77467443)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73335157)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (57555243)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68438475)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45627916)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy igényesen, építész által teljes körűen felújított, 2. emeleti, erkélyes téglaépítésű lakás Miskolc Selyemrét városrés...
26 500 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32673945)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (94656729)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32718612)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (65638654)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31535454)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (28455933)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
77 820 540 HUF
1 468 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57347598)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, örökpanorámás panellakás az Avas városközpontban. Miskolc Avas II. Ütemben a Szentgyörgy úton, 10 emeletes pa...
27 900 000 HUF
507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93315375)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű társasház 4. emeletén, egy 35 m2 alapterületű 1, 5 szobás teljes...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (37313645)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Madárcsicsergésre ébredni, kávézni a napsütéses erkélyen gyönyörű, csendes zöldövezetben mindenki álma. Az álom megvalósulhat, ...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (99324534)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Avasi városközpontban Olyan lakást keres, ahol az ablakból csodálhatja a napfelkeltét és a n...
25 900 000 HUF
470 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44542964)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1829 m2
Szobaszám: 5
Miskolc-Komlóstetőn csendes utcában, biztonságos környéken eladó egy szerkezetileg jó állapotú, de teljes felújítást, korszerűs...
39 900 000 HUF
275 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68963969)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal