Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig (1250 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 250 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21147661)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (92684733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
Eladó tégla építésű családi ház Miskolcon! Miskolcon, a csokoládégyár szomszédságában kínálunk eladásra egy jó műszaki állapo...
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33833447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tehermentes, erkélyes, jó állapotú, 61 nm lakás vár! Ritka lehetőség! Ne hagyd ki! A lakótelep társasházában szép panorámáva...
31 200 000 HUF
511 475 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (85539387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78479444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség! Felújított, 3 szobás lakás miskolcon, frekventált HELYEN! Ne keressen tovább, ha egy tökéletes helyen lévő o...
46 500 000 HUF
636 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci üzlethelyiség üzletházban hirdetés (59432143)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy azonnal birtokba vehető, praktikus kialakítású, 25 m²-es üzlethelyiséget a Vasgyári piac fedett csarnokáb...
4 980 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci üzlethelyiség üzletházban hirdetés (18661737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
4 980 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (98224575)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás Miskolcon, az Avason – Testvérvárosok útja (1-es ütem) Miskolc közkedvelt részén...
41 900 000 HUF
573 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93313399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított, napfényes lakás Miskolcon Malomszög utcábanMiskolcon, a Malomszög utcában, 10 emeletes, 2 liftes társasház 9....
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (23362569)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Egyetem közelében egy 2002-ben épült, 157 m2-es, 2 szintes, B 38-as téglából készült családi háza...
79 000 000 HUF
503 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73475322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (46334349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
79 000 000 HUF
503 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (85335556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű prémium lakások közül választhat Miskolc BELVÁROSÁBAN! Miskolc belvárosának frekventált részén az Elena lakóparkban...
55 962 270 HUF
1 434 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44873718)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Miskolcon, a Tisza utcában, kertvárosi új építésű társasházban, 97m2-es kertkapcsolatos lakás ELADÓ! Főbb jellemzői: - prémi...
79 900 000 HUF
823 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38442393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48364744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75225444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (13963797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci termőföld, szántó hirdetés (56934356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 5790 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gazdálkodni szeretne? Esetleg egy barackos kialakításán gondolkodik? Miskolc - Bedegvölgyben 5790 m2 területű, fúrt kúttal re...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (96546123)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1595 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Miskolctapolcán, az Atta úton, a Strandfürdő közelében, a busz végállomástól párszáz méterre, egy 1595m2-es, Mke - Mezőga...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?