Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig (1245 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 245 db
Eladó Miskolci iroda irodaházban hirdetés (92633327)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Miskolc belvárosában, jól frekventált helyen, 123+20m2-es, 1. emeleti, több helyiségből álló iroda, irodaházban eladó! Leírás...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (77735939)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás álomotthon diósgyőr szívében – csak költöznie kell! Eladásra kínálunk egy teljes körűen, prémium minőségben felújítot...
33 900 000 HUF
664 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (44776341)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, az Avas városrész egyik legszebb, zöldövezeti részén, a Felsőruzsin körúton kínálunk megvételre egy 55 m²-es, kiváló...
37 900 000 HUF
689 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (49847337)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Polgári Elegancia és Üzleti Potenciál Miskolc Történelmi Szívében Ritka lehetőség a belvárosban: reprezentatív otthon és prémiu...
74 900 000 HUF
448 502 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (88442948)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62491754)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó, ak...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (83775334)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (19597432)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (13183234)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37876475)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (48732949)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42793935)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21994145)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (14844955)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Bodó tető felé vezető úton lévő kis lakóház. a 28 nm alapterületű épülethez tartozik egy kis udvar és pince. a sz...
8 900 000 HUF
356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (75494499)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181550 hivatkozási számú miskolci családi ház...
52 000 000 HUF
693 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44443464)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panelprogramos, 51 nm-es, felújított lakás teljes bútorzattal eladó! Eladásra kínálunk Miskolc egyik legkedveltebb és legkerese...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (57176836)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kedvező lehetőség azoknak, akik nyugalomra és természetközeli kikapcsolódásra vágynak! ! Főbb jellemzők: Helyszin: Miskolc, ...
11 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45547887)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fiatal felnőttek figyelmébe ajánljuk ezt a kiváló lehetőséget, amely Miskolc dinamikusan fejlődő Győri kapu városrészében talál...
26 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43361775)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69345428)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal