Eladó ingatlan Nyíregyháza 35 millióig (302 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Nyíregyháza 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 302 db
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (97693847)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2075 m2
Szobaszám: n/a
A 2075 nm -es telek ideális választás mindazok számára, akik tágas, sokoldalúan hasznosítható területet keresnek. Méretéből ad...
29 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (76453258)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó új építésű, zárt garázsok – belváros közeli, kiváló LOKÁCIÓBAN Eladásra kínálunk 2025-ben épült, különálló zárt garázsok...
8 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24869156)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár:34, 9 M Ft  TEL: 20 9 268-433  Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú l...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (91966534)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyha-étkezős, erkélyes lakás, szigetelt, liftes, pane...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95944387)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43562388)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 55m2-es, 2 szoba+ étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (48215932)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3038 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés! 3038 m2-es építési telek a Sátor utcában akár több ház számára! Eladó egy hatalmas, 3038 m2-es belterületi...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (43453313)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Nyíregyházán az üdülőövezet közelében! Eladásra kínálok egy 796 m2-es, kiváló adottságokkal rendelkező te...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai külterületi telek hirdetés (94338734)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3038 m2
Szobaszám: n/a
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37499543)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Legó vonzásában jó állapotú, 69 nm-es, 2 szobás, járólap pvc burkolattal, fa nyílászárókkal, gázkonvektor fűtéssel,...
24 500 000 HUF
355 072 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (33995449)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
2 Autó beállás, elektromos kapuval, zárt, térkövezett udvarban, elektromos sorompó. Az egyéni használat, bérbeadás nem zavarja a lakóközösséget.
22 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (72686524)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7963 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza egyik legdinamikusabban fejlődő utcájában a Sátor utcában kínálunk eladásra egy építési telket. A telek méretei al...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (48333796)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 861 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Sóstóhegyen egy 891 m²-es, remek adottságú építési telek, nyugodt, családias környezetben. A környék folyamatosan fejlőd...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (38756714)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3116 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, Sóstóhegyen, eladásra kínálunk egy össznégyzetméterében 3116 nm-es telket. a telek 400 nm-e kivett udvar, amelyből...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (47747946)
22 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a