Eladó ingatlan Nyíregyháza Sóstóhegy (92 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 92 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34649572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 4100 m2
Szobaszám: 6
Eladó 230nm-es családi ház 6 szobával Nyíregyháza-Sóstóhegyen! Nyíregyháza-Sóstóhegy csendes, de könnyen megközelíthető részé...
75 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (53343244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3673 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Sóstóhegyen -3673nm, Falusias Lakóövezetben! Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, Sóstóhegyen kínálunk ...
30 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42323737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2128 m2
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Nyíregyházán, Sóstóhegy városrész csendes, kertvárosias övezetében, eladásra kínálunk egy 112 nm-es, új épí...
112 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (27479844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ikerház egyik oldala már elkelt, az építkezés pedig jelenleg is folyamatban van. a tervezett átadás időpontja 2026 júniusa, ...
81 990 000 HUF
553 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (44739364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Sóstóhegyen 2026 áprilisi átadással új építésű, 148 nm alapterületű, amerikai konyha nappalis, 3 szobás ikerház ...
81 990 000 HUF
553 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (46522467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Sóstóhegy, 100 nm-es, 3 szoba + étkezős, szigetelt, vegyes (tégla és szilikát) építésű családi ház, 678 nm-es tel...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73747853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza közkedvelt városrészében, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy vegyes falazatú, 2010-ben külsőleg felújított, de belsől...
49 990 000 HUF
499 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94473447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Sóstóhegyen, 110 nm-es, nappali + 3 szobás, szigetelt, tégla építésű  családi ház, 1018 nm-es telekterülettel ela...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (94464679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Sóstóhegy, 148 nm-es, nappali + 3  szobás, új, tégla építésű családi ikerház, 1400 nm-es telken, 2026 tavaszi áta...
89 900 000 HUF
607 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (64721894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2017-ben 44 cm-es Porotherm okos téglából épült modern, szigetelt családi ház, Nyíregyháza-Sóstóhegy frekventált rész...
190 000 000 HUF
826 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (39593228)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4270 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, Sóstóhegyen a Matykó utcában 4270m2-es telek 25m-es utcafronttal eladó. Jelenleg szántóként van nyilvántartva, de át lehet minősíttetni, minden közmű az utcában van. Az ingatlan azonosítója: 90273Érdeklődni: +36306982324
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (81548567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Sóstóhegy egyik nyugodt, kertvárosi utcájában, tégla építésű, 110 m²-es 3 szoba + nappali kényelmes otthont biztosí...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (69775783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali + 3 szobás családi ház Sóstóhegy csendes részén! Nyíregyháza-Sóstóhegy egyik nyugodt, kertvárosi utcájában kínál...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32972433)