Eladó ingatlan Nyírtelek 80 millióig (92 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Nyírtelek 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 92 db
Nyírteleken további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nyírteleken
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (34933877)
47 perce a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 3
A Tokaji út mentén kínálunk megvételre egy 90 m²-es családi házat, amely egy 5001 m²-es telken helyezkedik el. A ház praktiku...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (47893266)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2978 m2
Szobaszám: 4
Nyírtelek csendes, nyugodt környezetében eladó egy 130 m2-es, szintes, igényesen felújított családi ház, 2978 m2-es parkosított...
70 900 000 HUF
545 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (59441346)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 5
Nyírtelek csendes, rendezett részén eladó egy 135 nm-es, szintes kialakítású, tégla építésű családi ház 1015 nm-es telken. Az ...
80 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (35317637)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2978 m2
Szobaszám: 4
70 900 000 HUF
545 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77349874)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan jellemzők: Alapterület: 70 m² Helyiségek: 2 szoba, konyha, fürdőszoba Fűtés: hagyományos cserépkályhával Telek mérete:...
6 000 000 HUF
85 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (94845187)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényes ikerház Nyírtelek frekventált részén! Nyírtelek kedvelt, frekventált részén kínálunk megvételre egy 1996-ban épü...
75 999 000 HUF
484 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (44737973)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Nyírtelek köpontjában egy tökéletes állapotú családi ház ELADÓ! ! ! MINDÖSSZE 7 km-re nyíregyházától! Az ingatlan, csendes, ...
67 999 000 HUF
523 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (97653352)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2