Eladó ingatlanok (128065 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 065 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35523774)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárossal határos Csapó utcán eladó egy első emeleti, eredeti állapotú, keletről és nyugatról egyaránt napsütötte, kiváló elo...
62 000 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (11452794)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 5
Ritka lehetőség úrrétjén – 2003-as építésű, felújított, amerikaikonyhás-nappali + 4 szobás családi ház dupla garázzsal Debrece...
209 000 000 HUF
1 148 351 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53845854)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 2
Csapókertben, az Árpád tértől 900 méterre, kertvárosias övezetben eladó egy 1965-ben épült, étkezőkonyha + 2 szobás, bruttó 68 ...
45 900 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58983385)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tócóskert kedvelt részén, a Kishegyesi úton, a coop szomszédságában eladó egy néhány éve felújított, kellemes hangulatú, 6. eme...
67 900 000 HUF
1 113 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (13623764)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debreceni ingatlanra (lakás, telek, ház) cserélhető! Hajdúszovát központjában a Takarékszövetkezettel szemben eladó egy tágas,...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (57537483)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1246 m2
Szobaszám: 5
*** Felsőjózsán amerikaikonyhás-nappali + 4 szobás ingatlan nagyméretű, beállt kerttel, úszómedencével eladó *** FELSŐJÓZSÁN e...
170 000 000 HUF
1 042 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni termőföld, szántó hirdetés (23725848)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Körbekerített szántó – akár gyümölcsös céljára is! JÓZSA határában, a Klastrom lakópark oldalában eladó egy 1, 93 hektáros, 7...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni üzlethelyiség utcafronton hirdetés (68785376)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belvárosban egy jó állapotú, 33, 2 nm-es (23, 2 nm üzlettér + 8 nm galéria raktár + 2 nm illemhely) utcafronti üzlethelyiség sé...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (82391929)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 82 m2
Szobaszám: 1
Alkalmi vétel a BELVÁROSBAN BELVÁROSBAN, az 1-es villamos Honvéd utcai megállójának szomszédságában eladó egy társasházi lakás...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93274619)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 900 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci üzlethelyiség utcafronton hirdetés (64289873)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 769 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Miskolc és kassa között félúton, közvetlenül az M3-as autópálya encsi lehajtójánál, a Spar és a Penny Market közvetlen szomszéd...
349 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45977878)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 3%-os otthon start hitelre alkalmas, azonnal költözhető ingatlan a kedvelt 13. kerületben BUDAPESTEN, a kedvelt ...
54 990 000 HUF
1 374 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38498683)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség! Földszinti, kertkapcsolatos lakás – akár mozgásukban korlátozott személyek számára is. BELVÁROS szomszédságá...
53 900 000 HUF
1 122 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29349223)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti 33 nm-es, 5. emeleti, felújított, gépesített, bútoro...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57566831)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²-e...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84386593)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29444391)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, 56 m2-es, praktikues elosztású, 1+2 félszobás, franciaerkélyes, m jó állapotú lakás Békásmegyer kedvelt, Dunáh...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal