Eladó ingatlanok (128460 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 460 db
Eladó Kecskeméti egyéb üzlethelyiség hirdetés (93374146)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiemelt üzleti lehetőség Kecskemét szívében! Kecskemét belvárosában eladó, frekventált elhelyezkedéssel egy új építésű, modern...
88 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb üzlethelyiség hirdetés (37453772)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
49 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (86452441)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház negyedik emeletén elhelyezkedő 48, 23 nm-es 2 szobás lakás 21, 35 nm erkéllyel várja új ...
87 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (85836643)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház negyedik emeletén elhelyezkedő 56, 56 nm-es 2 szobás lakás 28, 78 nm erkéllyel várja új ...
105 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43679792)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház negyedik emeletén elhelyezkedő 48, 39 nm-es 2 szobás lakás 31, 07 nm erkéllyel várja új ...
94 000 000 HUF
1 958 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73944173)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház negyedik emeletén elhelyezkedő 52, 62 nm-es 2 szobás lakás 29, 51 nm erkéllyel várja új ...
98 000 000 HUF
1 849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56773283)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 71, 25 nm-es 3 szobás lakás 5, 70 nm erkéllyel várja új t...
107 000 000 HUF
1 507 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (58557563)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 40, 57 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új t...
63 500 000 HUF
1 548 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54261726)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 51, 37 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új t...
78 500 000 HUF
1 539 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56532254)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 55, 64 nm-es 2 szobás lakás 7, 56 nm erkéllyel várja új t...
87 500 000 HUF
1 562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48335633)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 58, 81 nm-es 2 szobás lakás 14, 63 nm erkéllyel várja új ...
99 500 000 HUF
1 686 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (69539347)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 71, 25 nm-es 3 szobás lakás 5, 78 nm erkéllyel várja új tu...
106 000 000 HUF
1 492 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33447367)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 40, 57 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tu...
62 500 000 HUF
1 524 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65469724)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 51, 37 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tu...
77 500 000 HUF
1 519 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24593295)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 55, 64 nm-es 2 szobás lakás 7, 56 nm erkéllyel várja új tu...
86 500 000 HUF
1 544 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29397486)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 58, 81 nm-es 2 szobás lakás 14, 63 nm erkéllyel várja új t...
98 500 000 HUF
1 669 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25947216)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 71, 25 nm-es 3 szobás lakás 5, 70 nm erkéllyel várja új tulaj...
105 000 000 HUF
1 478 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64865344)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 40, 57 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tulaj...
61 900 000 HUF
1 509 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73941546)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 51, 43 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tulaj...
76 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (19237784)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 55, 64 nm-es 2 szobás lakás 7, 56 nm erkéllyel várja új tulaj...
85 500 000 HUF
1 526 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal