Eladó ingatlanok (128459 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 459 db
Eladó Ászári hirdetés (97334339)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Santorini w-123 - Új, hőszigetelt készház - 1 szobás mobilház készleten, 48. 00 M², 42 497 700 Ft - Magyarország első számú mob...
42 497 700 HUF
885 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ászári hirdetés (43413457)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pannonia w-124 - Új, hőszigetelt készház - 2 szobás mobilház készleten, 56. 76 M², 44 480 441 Ft - Magyarország első számú mobi...
44 480 441 HUF
794 293 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ászári hirdetés (64842442)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Louisiane m147w - 3 szobás mobilház készleten, 34. 80 M², Műszakilag ellenőrzött ház 1 év garanciával, 8 200 000 Ft - Magyarország első számú mobilház kereskedése - Mobile Homes Centre.
8 200 000 HUF
241 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ászári hirdetés (49737981)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vendégház w-113 Komfort plusz - 2 szobás mobilház készleten, 58. 08 M², 37 779 000 Ft - Magyarország első számú mobilház keresk...
37 779 000 HUF
651 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (73973356)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 6
Kivételes lehetőség Pomáz egyik kedvelt utcájában – nagy saroktelek, kétgenerációs lehetőség! Pomáz nyugodt, kertvárosias rés...
150 000 000 HUF
735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori zártkert hirdetés (42977845)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1986 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy kert besorolású zártkerti ingatlan hatalmas1986nm telekkel Monoron a Strázsahegyen. a telken található egy 50nm alapt...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (81727535)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körúton található, külsőleg szigetelt téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk megvéte...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39943943)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, Malomkertben, az Ady Endre utcában eladó egy 46 nm-es 2 szobás 3. emeleti, jó állapotú lakás. Az in...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (54487587)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza Korányi kertvárosában, 148 m²-es, a földszinten egy tágas amerikai konyhás nappali és étkező került kialakításra, v...
94 900 000 HUF
641 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33627457)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Malomkert városrészében, az Ady Endre utcán eladó egy 46 m²-es, 1 + 1 szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan járóla...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44749557)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Szarvas utcán 53 nm-es, 1 + 2 szobás, felújított fürdővel, járólap és parkett burkolattal, Energocoop távhő fűtésse...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39469445)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Malomkert Ady e. Utcán 46 nm-es, 1 + 1 szobás, járólap és laminált parkett burkolattal, gázkonvektor és elektromos ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34396839)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, az Arany János utcában, az állomás közelében eladó egy 66 nm-es, földszinti lakás szigetelt társash...
50 900 000 HUF
771 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (73558732)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Állomás vonzásában, földszinten, szigetelt téglaépítésű 66 nm-es, 2  + 1 szobás, külön fürdő és wc, járólap és lami...
52 900 000 HUF
801 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (48446743)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Zrínyi Gimnázium közelében eladó egy 56 m²-es, 2. emeleti, téglaépítésű lakás. Az ingatlan két kü...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (79744294)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1386 m2
Szobaszám: 1
Kaposváron, a Deseda kaposfüredi oldalán, a Kőkereszt utca végén kínáljuk megvételre ezt az állandó lakhatásra is alkalmas újsz...
35 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (38426345)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprém történelmi belvárosában, 8 lakásos polgári épület tetőterében (2. emelet), tágas, világos 68 m2-es tégla lakás eladó. ...
79 000 000 HUF
1 161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (63344476)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprém történelmi belvárosában felújított, 8 lakásos polgári épületben, földszinti, külön udvari bejárattal, 65 m2-es lakás e...
74 000 000 HUF
1 138 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23378449)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 6946 m2
Szobaszám: 4
Ingatlanosok segítségét nem kérem KÖSZÖNÖM! ! ! Tulajdonostól családi ház eladó Kecskemét-Hetényegyháza, Szarkás - gazdáslkodá...
99 000 000 HUF
761 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal