Eladó ingatlanok (128678 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 678 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93274619)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csapókertben, az Árpád tértől 900 méterre, kertvárosias övezetben eladó egy 1965-ben épült, étkezőkonyha + 2 szobás, bruttó 68 ...
45 900 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci üzlethelyiség utcafronton hirdetés (64289873)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 769 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Miskolc és kassa között félúton, közvetlenül az M3-as autópálya encsi lehajtójánál, a Spar és a Penny Market közvetlen szomszéd...
349 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45977878)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 3%-os otthon start hitelre alkalmas, azonnal költözhető ingatlan a kedvelt 13. kerületben BUDAPESTEN, a kedvelt ...
54 990 000 HUF
1 374 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38498683)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség! Földszinti, kertkapcsolatos lakás – akár mozgásukban korlátozott személyek számára is. BELVÁROS szomszédságá...
53 900 000 HUF
1 122 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29349223)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti 33 nm-es, 5. emeleti, felújított, gépesített, bútoro...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57566831)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²-e...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84386593)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29444391)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, 56 m2-es, praktikues elosztású, 1+2 félszobás, franciaerkélyes, m jó állapotú lakás Békásmegyer kedvelt, Dunáh...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32943963)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest Duna parti részén eladó 32 m2 + 7 m2-es erkélyes, praktikus elrendezésű, 2020-ban épült teraszos, . Liftes, portaszolgál...
69 900 000 HUF
2 055 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (52263347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestújhelyen csendes, családi házas övezetben napfényes, tégla építésű, teljes körűen felújíított 42 m2-es, 2 szoba + kiszolgál...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi panel lakás hirdetés (74256672)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balatonalmádiban, budataván 3 szobás, erkélyes lakás ELADÓ! Balatonalmádi kedvelt részén, Budataván kínálunk megvételre egy 6...
70 000 000 HUF
1 014 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (82322341)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív vízparti panorámás luxus apartman eladó Siófok aranypartján! A Balaton egyik legkülönlegesebb részén, Siófok közkedv...
250 000 000 HUF
4 901 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (57732577)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 291 m2