Eladó ingatlan Pápa (190 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 190 db
Eladó Pápai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (95794456)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 5480 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Pápa közkedvelt, Bocsor -városrész mögötti részén egy 5480 m2 nagyságú, 1/1 tulajdonban lévő, szántó művelési ...
23 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai egyéb ipari ingatlan hirdetés (94717448)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 609 m2
Telekterület: 4700 m2
Szobaszám: n/a
Eladó kiváló állapotú ipari telephely pápán! Modern iroda és gyártócsarnok, kiváló infrastruktúrával! Helyszín: 8500 Pápa, Ipar...
310 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pápai sorház hirdetés (44337765)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177005 hivatkozási számú pápai sorház. Szeretne egy csendes utcában, kez...
29 000 000 HUF
446 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (44635281)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177594 hivatkozási számú pápai családi ház. Eladásra kínálunk egy 2000-b...
46 000 000 HUF
359 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (42352338)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pápán, a Huszár lakótelepen eladó egy 50 m2-es, 2 szobás, földszinti, kiváló állapotú tégla lakás. Központi elhelyezkedés, a be...
40 490 000 HUF
809 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (47764393)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pápán, a belváros szívében egy 52 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás a II. emeleten, 9 lakásos tégla társasházban. a lakás p...
42 900 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai lakóövezeti telek hirdetés (84919464)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek kiváló helyen Pápán az Erzsébetvárosában! Ha egy igazán jó adottságokkal rendelkező telket keresel, ahol ...
14 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (83443292)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 370 m2