Eladó ingatlan Pécs 50 millióig (602 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pécs 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 602 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95593136)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Kertvárosi részén, a Nagy Imre úton, eladó egy 2. emeleti két szobás lakás, mely teljes körű extra minőségű felújításon es...
49 600 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (17967967)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 2. emeleti, két szobás, kiváló állapotú lakás, amely 2026 elején ...
49 600 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95464685)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Kertvárosának egyik legnépszerűbb részén, a Krisztina téren kínálunk megvételre egy 36 m²-es, 1, 5 szobás panelprogramos h...
39 500 000 HUF
1 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (75733347)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertvárosban CSOK-ra, Start Hitelre alkalmas felújított lakás! A szigetelt épületben lévő 4-ik emeleti 2 szobás, 5...
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (28346733)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, kertkapcsolatos lakás eladó Pécsen a Zsolnay Kulturális Negyed közelében! Pécs egyik kedvelt mégis csendes részén, ...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (25717349)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2, 5 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságú 59 nm-es, 3. emeleti panel lakást Pécs közked...
42 990 000 HUF
728 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46714429)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség üzletházban hirdetés (55697454)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Üzletet, irodát keresők, befektetők figyelmébe! Pécs Belvárosában, a Forrás Üzletházban utcaszinten, 34, 48 nm-es üzlethelyiség...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39899434)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított földszinti tégla lakás eladó Pécs belvárosában, a János utcában! Pécs belvárosának központi részén, a János utcában ...
49 990 000 HUF
1 110 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84252977)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (96646133)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27194361)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (77584673)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében, a Komlói úton eladó földszinti 2 szobás, 49 négyzetméteres lakás. A lakás pár éve fel lett újítva, ...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (69431893)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ha Ön egy csendes helyen lévő kis lakást szeretne elérhető áron, ezt a lakást Önnek találták ki. A Pécsbányán, madárcsicsergő...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (96354982)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, tégla lakás alacsony rezsivel! Eladásra kínálunk egy 64 m²-es, 2+1 szobás, erkélyes lakást Pécsett, a Keller János ...
46 900 000 HUF
732 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (18247234)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, modern lakás eladó Pécs belvárosához közel, a Zsolnay Kulturális Negyedtől karnyújtásnyira! Eladó egy kiváló elre...
44 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (26454392)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Tildy Zoltán utcában eladó egy tizedik emeleti felújított, azonnal költözhető lakás. Két szoba összkomfort, erkély, örök...
46 990 000 HUF
870 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (22597931)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-uránvárosban, a Páfrány utcában, harmadik emeleti, 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Pécs-uránvárosban kínálunk ...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (36995694)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Egyetemváros kedvelt részén! Pécs egyik legkeresettebb városrészében, az Egyetemvárosban eladó egy 2 külön nyí...
46 900 000 HUF
997 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (39535446)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Nagy Imre úton kínálunk megvételre egy 50 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Az ingatlan e...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal