Eladó ingatlan Pécs 50 millióig (602 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pécs 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 602 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (35393144)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen, Siklósi úton, 4 emeletes társasház 2. emeletén eladó egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes, teljes felújításon átesett lak...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (35897793)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Áresés! ! ! Otthon start igénybe vehető! Pécs uránvárosi részén a Dr Veress Endre utcában eladó egy iii/2. Em-i, 50 nm-es, 2 kü...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24837877)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában! Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 1...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (11687444)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertváros szívében – csendes, mégis központi elhelyezkedéssel! Eladó Kertváros közkedvelt, nyugodt részén egy földszinti, 63 ...
46 900 000 HUF
744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (63377395)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 44m2-es, teraszos, igényes polgári társasházi lakás Pécs belvárosában. Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget. Ez az...
44 900 000 HUF
935 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (76472868)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73274329)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52625959)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertváros csendes, nyugodt utcájában a Siklósi úton, egy két szobás, negyedik emeleti, erkélyes lakás! Ha olyan ot...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (68394764)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 3
Pécsen, a Hősök terén kínálunk megvételre egy 88 m² nettó alapterületű, kétszintes, szinteltolásos kialakítású családi házat, 8...
43 000 000 HUF
352 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56473693)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az ...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (97964359)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 3
43 000 000 HUF
352 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97537122)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, teljeskörűen felújított lakás eladó Pécs Kertvárosában! Pécs egyik legkeresettebb városrészében, Kertvárosban kínálun...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (76629924)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs-Kertváros központi részén önálló garázs eladó! Eladásra kínálok Pécs-Kertváros frekventált, könnyen megközelíthető részén ...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38432644)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
PécsTettyén, belváros közeli elhelyezkedéssel eladó egy műemlék jellegű, 3 lakásos épület felső szintje. Az ingatlan 87 m² alap...
47 000 000 HUF
540 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (34345942)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 1
Pécs Cserkúti szőlőhegyi részén eladó egy zártkerti, részben tégla, részben könnyőszerkezetes, szigetelt, 40 nm nagyságú, bővít...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74933183)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Kertváros egyik legkeresettebb, nyugodt és parkosított utcájában kínálunk megvételre egy második emeleti, erkélyes, teljes...
44 900 000 HUF
863 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67396726)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95198359)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, kertváros kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 2 szobás, 50 m2-es, 8. emeleti erkéllyel rendelkező lakás. A tár...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24933436)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53567436)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított lakás Pécs közkedvelt városrészében, Uránvárosban! Pécs Uránvárosának egyik rendezett, szigetel...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal