Eladó ingatlan Pécs 60 millióig (929 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pécs 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 929 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (71974649)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs egyik legkedveltebb városrészében, Uránvárosban kínálunk megvételre egy X/8. -Emeleti, 46 m²-es, 2 szobás, frissen felújít...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (26293392)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mecsekszabolcs nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálunk megvételre egy tágas, 1 szobás sorházi lakást, amely kivál...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93493545)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diák-lak! ! ! Pécs Uránváros, Páfrány utcában, liftes társasház, 8. emeleti, 47m2-es, kettő, külön nyíló szobás, panel lakás e...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97777852)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás az Árnyas Liget lakóparkban saját fedett parkolóval és tárolóval. -Kellemes környezetben, sorompóval zárt udvarba...
57 999 990 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (88962359)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs belvárosában a Széchenyi tértől 1-2 percre belső udvari 24 nm-es garzon. Nagy méretű szoba, melynek egy része hálósarokna...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79257429)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Költözz be azonnal álmaid pécsi lakásába! Pécs belvárosának közvetlen közelében, a közkedvelt Liget lakópark nyugodt, modern, c...
35 500 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43224474)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 3
Pécs Pipacs utcájában kínálunk megvételre egy erősen felújítandó állapotú családi házat. Az ingatlan szerkezeti és esztétikai f...
13 000 000 HUF
196 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (59448433)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást!
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi lakóövezeti telek hirdetés (43622772)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 2009 m2
Szobaszám: n/a
Pécsett, a Magyarürögi úttól 200m-re található építési telek eladó! a Jakabhegyi és a Magyarürögi útról is jól megközelíthető, ...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb iroda hirdetés (33469776)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A történelmi belváros és a Zsolnay Negyed között eladó egy földszinti, utcafronti, jelenleg a tulajdoni lapon irodaként szerepl...
36 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (41889973)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, Kertvárosban, az Eszék utcában eladó egy 1. Emleti, 54m2-es, világos, távfűtéses lakás, 4 szintes épületben. Nagyon jó...
42 990 000 HUF
796 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79784333)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kedvelt részén, a Lahti utcában eladó 68 m²-es, erkélyes, 3 szobás lakás! Pécsett, a Lahti utcában megvételre kínálok egy ...
58 490 000 HUF
835 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (42871759)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
58 490 000 HUF
835 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (78887432)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
58 490 000 HUF
835 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83174798)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetés! Befektetők figyelem! Eladásra kínáljuk ezt a kiváló befektetésnek számító 3 szobás lakást. A lakás egy t...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (76397975)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást! 54900000 Ft Referencia szám: lk041947-ml
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (63843935)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs – Zsolnay negyed közelében erkélyes lakás garázzsal eladó! Energetikai besorolása: D Pécsett, a Zsolnay Vilmos úton, a ...
46 900 000 HUF
781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83926644)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó erkélyes tégla lakás a Bánki Donát úton – kiváló lehetőség! Eladásra kínálunk a Bánki Donát úton egy 59 nm-es, 3. emelet...
47 500 000 HUF
805 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93974878)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy vagy két lakás Eladásra kínáljuk ezt a belváros szélén lévő, jelenleg irodaként bejegyzett 86m2-es ingatlant. A 2000-s é...
53 950 000 HUF
627 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35763172)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs történelmi belvárosában eladó egy mini garzon! Pécs történelmi belvárosában, a Széchenyi tértől mindössze 2 perc sétára kí...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal