Eladó ingatlan Pécs 60 millióig (929 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pécs 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 929 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79797672)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosának szívében a Széchenyi tértől 20 m-re 2 szobás 63 nm-es földszinti tégla lakás eladó. a lakásba belépve egy hos...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73578929)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két szinten, összesen 5 szobás lakás megkezdett felújítása jelenleg a teljes kiürítést és bontásokat követően vár a további mun...
45 000 000 HUF
378 151 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (42638387)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy hangulatos, 2, 5 szobás panellakás egy nyugodt kertvárosi környezetben! A 59 m²-es ingatlan a 4. emeletén található ...
46 900 000 HUF
794 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (34274339)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: n/a
A belvároshoz közel, mégis csendes, nyugodt zsákutca végén, varázslatos panorámával rendelkező telek várja új tulajdonosát. a h...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség üzletházban hirdetés (43498946)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs belvárosában központi helyen lévő üzletházban üzlethelyiség eladó Egy jó állapotú, 24 m2-es befektetési lehetőséget kínál...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (14498589)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (54988127)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeretnél gyönyörű napfelkeltére ébredni? Tettye tetején Nap utcában full panorámás lakás eladó :- zsákutca végén- tégla felúji...
49 000 000 HUF
1 256 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44479694)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jelentős áresés! ! ! Kiváló befektetés! ! ! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy iv/3. Em-i, 39 nm-es, más...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (29631674)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, sz...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43453297)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertváros csendes részén egy újonnan teljeskörűen felújított magasföldszinti lakás eladó. :- Négyemeletes társasházban- al...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44487757)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83247788)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs-Kertváros népszerű részén, a Maléter Pál úton eladó egy 59 m2-es, 3 szoba + konyha-nappalis elosztású, jó állapotú, egyedi...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (21483145)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Ajtósi Dürer utcában, az orvosi kartól pár perc sétatávolságra, 4/4. emeleti, 53 m2-es, 2 szobás, felújított, déli ...
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (36643547)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított, erkélyes lakás Pécs keleti városrészében azonnal költözhető állapotban! Pécs keleti városrészének jól megköze...
33 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83942976)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37497327)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (34338274)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, napfényes lakás Pécs Rózsadombon! Pécs közkedvelt Rózsadomb városrészében kínálunk megvételre egy 59 m²-es,...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32972433)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181126 hivatkozási számú pécsi társasházi lakás. Panorámás otthon a ...
49 990 000 HUF
961 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27723394)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás álom uránváros szívében – Ideális otthon vagy biztos befektetés! Eladó a 17 emeletes ikonikus épületben egy teljesen...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (45644264)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Pécsett a Csákány utcában zöldövezeti részen ikerház rész eladó! Helyiségek: közlekedő, nappali-étkező-konyha, hálószoba, fürdő...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?