Eladó ingatlan Pécs 60 millióig (925 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pécs 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 925 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33997372)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs-Kertváros közkedvelt részén, a Maléter Pál úton! Pécs, Kertváros egyik kedvelt utcájában, a Maléter Pál úton...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (92347677)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs Pécsett, a Páfrány utcában! Pécs Uránvárosban, a Páfrány utcai garázssoron kínálunk eladásra egy 17 m²-es, önálló ...
7 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37283573)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Kertváros Maléter Pál útEladó panelprogramos, szigetelt ház 3. emeletén egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás. Műanyag...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (81637447)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi sorház hirdetés (44644873)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs belvárosától 10 percnyire eladó ez a frissen, vezetékig felújított családi ház, egy sorház szélső ingatlana. A lakás telj...
39 900 000 HUF
613 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39943655)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában, a Szendrey utcában - közvetlenül a Hullámfürdővel szemben - eladó ez a befektetésnek is kitűnő lakás. A lak...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (75354349)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs nyugati részén, a Kodó dűlőben eladó ez a sok lehetőséget kínáló, lakóingatlan besorolású, 98nm-es családi ház, 1142nm-es ...
58 000 000 HUF
591 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (71647313)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Pécsett, a Szüret utcában eladó ez a sok lehetőséget tartogató, 75 nm-es ház, mely olyan tulajdonosát keresi, aki szereti azt, ...
24 900 000 HUF
332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi lakóövezeti telek hirdetés (73379969)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: n/a
Ha szereted a nyugalmat, szeretnél a szomszédos erdőben csicsergő madarakra ébredni, a reggeli napsütésben a kertben kávézni tá...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi házrész hirdetés (45292758)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Pécs nyugodt, családi házas részén, a Torda utcában eladó ez a 80 nm-es, 4 szobás, saját garázzsal, tárolóval rendelkező házrés...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (32385552)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Pécs belvárosának egyik legjobb részén egy különleges hangulatú, belső kétszintes tégla lakás. Az ingatlan egy rendezet...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97499579)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (14829543)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74479434)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Kertvárosában – Szabó Ervin téren Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a Szabó Ervin téren eladásra kínálunk eg...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (89353846)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93913381)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38834533)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs történelmi belvárosában, az Anna utcában kínálunk megvételre egy hangulatos, földszinti, kétszobás lakást – közel a nyüzsg...
47 900 000 HUF
1 140 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99345343)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen Uránvárosban 47 nm-es kétszobás, teljeskörűen felújított panellekás eladó. a konyha új gépekkel beépített, mosógéppel, m...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (37336937)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Uránváros központi részén a Kőrösi Csoma Sándor utca elején eladó tégla építésű társasházban egy 55 m2 alapterületű, ameri...
57 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (34326714)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akció! Az árból 4. 580. 000 Ft (8%) kedvezmény az első három vevő részére! Új építésű lakások eladók! A lakóparkban az A, B é...
57 879 000 HUF
1 205 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal