Eladó ingatlan Pécs 80 millióig (1286 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pécs 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 286 db
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33178344)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-kertvárosban, az Aidinger János úton 10/4. emeleti, 50 nm-s, erkélyes, klímás lakás eladó. Energetikai besorolás: a + A...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (89783356)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-Budai városrészen, a Komlói út elején 68 nm-es 3/3. emeleti 3 szobás duplaerkélyes téglalakás eladó. A társasház tiszta,...
45 500 000 HUF
669 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31997724)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Praktikus elosztás, földszinti kényelem! Pécs közkedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 3 szobás, szép állapotú lakás, há...
48 900 000 HUF
788 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72453852)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, a Gyöngyös utcában, frissen és teljeskörűen felújított, 61 nm-es, 3 szobás, erkélyes, dupla klímás, 4/magasf...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64227542)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pécs, Kertváros – Rózsadomb aljában eladó tágas, 79 m²-es lakás! 1989-Ben épült, tégla társasház 3. (Záró) szintjén kínáljuk ...
59 900 000 HUF
758 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (19648593)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs mecsekoldali 1. emeleti, 2, 5 szobás lakás eladó. A lakás tágas, napfényes és karbantartott, új műanyag nyílászárókkal (...
60 500 000 HUF
1 061 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (24283545)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Littke József utcában eladó egy 3. emeleti, igényesen felújított, klasszikus stílusban berendezett lakás! ...
74 900 000 HUF
913 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (86327764)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem – ritka lehetőség az Orvosi Egyetem közvetlen közelében! Pécsett, a Szigeti úton, a pte Orvosi Karától mi...
42 900 000 HUF
997 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (59234779)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, az Uitz Béla utcában kiváló állapotú, 68 nm-es, 3 szobás lakás eladó. Energetikai besorolás:A++ Az ingatl...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29348743)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Uránvárosban, a Páfrány utca középső részén, 54 nm-es, felújított, 2 különnyíló szobás, erkélyes, klímás, bútorozott és gé...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (33224243)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3199 m2
Szobaszám: n/a
Pécs kedvelt részén a Kispostavölgyi úton eladó egy sík építési telek. Telek nagysága: 3199 nm Beépíthetőség: 30 % Saját magánúttal, nem összközműves. További értékes információkért keressen bizalommal.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (93988257)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: n/a
Pécsett Pécsbánya városrészben, Hársfa úthoz közeli részén, az András utcában, csendes, nyugodt, családi házas övezetben, 1051 ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (44264447)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb-befektetők figyelem! Pécs belvárosában, az Árkád közvetlen közelében eladó egy 88 nm-es, két lakásrészre kialakított, ...
79 500 000 HUF
903 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (99542564)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyetemen tanuló / készlő 2 gyermekes családok figyelem! Pécs- egyetemvárosban, a Szigeti úton, kiváló és egyben csendes lépc...
77 950 000 HUF
1 163 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (85985528)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 83 nm-es nagypolgári lakás Pécsen, az Egyetemvárosban, közvetlenül a belváros határán –ahol a városi zizegés és a nyugalo...
64 000 000 HUF
771 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
58 900 000 HUF
934 920 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (37536965)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsen, az uránvárosi buszvégállomástól pár száz méterre jelenleg üzlethelyiségként működő utcafronti 50 nm-es ingatlan eladó. ...
37 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (51437699)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-Újhegy alsó, keleti részén, a Deák Ferenc utcában, belterületi, összközműves, 647 nm-es, sík telek eladó. Közművek a tel...
8 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal