Eladó ingatlan Pécs 80 millióig (1289 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Pécs 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 289 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (21483145)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Ajtósi Dürer utcában, az orvosi kartól pár perc sétatávolságra, 4/4. emeleti, 53 m2-es, 2 szobás, felújított, déli ...
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (36643547)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított, erkélyes lakás Pécs keleti városrészében azonnal költözhető állapotban! Pécs keleti városrészének jól megköze...
33 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34593297)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan a belváros szívében, Pécsen! Kiváló elhelyezkedésű, panorámás kilátással rendelkező, napfényes lakás várja új tu...
65 500 000 HUF
808 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83942976)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37497327)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (34338274)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, napfényes lakás Pécs Rózsadombon! Pécs közkedvelt Rózsadomb városrészében kínálunk megvételre egy 59 m²-es,...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32972433)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181126 hivatkozási számú pécsi társasházi lakás. Panorámás otthon a ...
49 990 000 HUF
961 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27723394)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás álom uránváros szívében – Ideális otthon vagy biztos befektetés! Eladó a 17 emeletes ikonikus épületben egy teljesen...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (45644264)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Pécsett a Csákány utcában zöldövezeti részen ikerház rész eladó! Helyiségek: közlekedő, nappali-étkező-konyha, hálószoba, fürdő...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84752621)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécsett a Lahti utcában 5 szintes társasház negyedik emeletén 69 nm-es, felújított, 3 szobás panellakás eladó! Helyiségek: közl...
54 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (69374226)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka vételi lehetőség Pécs történelmi belvárosában. Pécs belvárosában, a Szent István tér közvetlen szomszédságában, frissen ...
39 900 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93652924)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs- Egyetemváros Mecsekoldalhoz közelebbi, csendes részén eladó egy frissen és teljeskörűen felújított, 3/3. emeleti, amerika...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79874537)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² er...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53342333)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs Kertváros központi helyén a Csontváry sétány közvetlen közelében eladó egy 9. emeleti, 63 m²-es, felújított 3+1 félszobás,...
55 000 000 HUF
873 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (87313333)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74436642)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, e...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63291523)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27747731)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² erkély Külön fürdő + WC Újszerű konyha (mosogatógép) Szigetelt ház alacsony rezsi Tároló 47900000 Ft Referencia szám: lk062982
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47176643)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97545842)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, ...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal