Eladó ingatlan Pécs Kertváros (353 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 353 db
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (24283545)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Littke József utcában eladó egy 3. emeleti, igényesen felújított, klasszikus stílusban berendezett lakás! ...
74 900 000 HUF
913 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
57 900 000 HUF
919 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (58526232)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, Aidinger János úton eladó egy 59 nm-es, erkélyes, 4/1. emeleti, átalakított, teljes körűen felújított 3 háló...
59 800 000 HUF
1 013 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77739377)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Kertvárosban a Siklósi úton egy 3. emeleti 57 nm-es jó állapotú panellakás ELADÓ. Helyiséglista: előszoba, nappali, kony...
42 500 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (45794832)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 9
Pécsett régi kertvárosban 593 nm-s telken, 200 nm-s, 3 szintes családi ház eladó. A ház 1970-ben épült, szerkezetileg kiváló ...
149 990 000 HUF
749 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39473318)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljeskörűen felújított, 52 m² alapterületű lakás Pécset varázslatos kertvárosi részén, mely a 10 emeletes panelépüle...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45533159)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77371462)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74428443)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
990 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (22311536)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros infrastrukturálisan ellátott részén, 64 m2-es, 3 külön nyíló szobás, 2. emeleti, teljes körűen felújított lakás...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47167677)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást! Referencia szám: lk041947
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37658489)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást! 54900000 Ft Referencia szám: lk041947
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93194235)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2