Eladó ingatlan Pécs Kertváros (353 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 353 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (49696722)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, sz...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63945459)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (64374336)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (11223255)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + n...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (35734932)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (48392239)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (23758655)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás eladó Pécs kertvárosában! Pécs – Mátyás Flórián tér 53 m² | nappali + 2 háló | 4/2. emelet ️ teljes körű, m...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53235944)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88239274)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 63 m²-es, 3 szobás, erkélyes, felújított panellakás Pécs-Kertvárosban – 54 millió Ft 3 szobás, kiváló elosztású, erkélyes...
54 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (44313291)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy kiváló lehetőségeket rejtő családi ház! Az ingatlan 110 + 50 négyzetméteres, téglaépítésű, jelenleg három hálószobáva...
119 000 000 HUF
708 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (75336544)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó lakás kiváló lehetőségekkel Pécs-Kertváros csendes, parkos részén! Pécs egyik kedvelt városrészében, Kertváros ny...
41 900 000 HUF
821 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25625638)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros csendes, természetközeli részén 67 nm-s, tágas lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társasház magasföldszintjén...
49 900 000 HUF
744 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (88945577)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, a Krisztina Téren, 35 nm-es, 1, 5 szobás, felújított, klímás, 10/2. emeleti lakás eladó. A társasház sziget...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24283962)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosában, a Dóra utcában eladó egy 4/földszinti, felújított és átalakított 57 m2-es, amerikai konyha nappali + 2 szob...
55 900 000 HUF
980 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (25458237)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (43241422)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs-Kertvárosban, 63 m2-es, 3 szobás felújítandó lakás, panorámás kilátással ELHELYEZKEDÉS: - Pécs-Kertváros, zöld, par...
46 800 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (66773699)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertváros csendes részén egy újonnan teljeskörűen felújított magasföldszinti lakás eladó. :- Négyemeletes társasházban- al...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (29279828)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 474 m2