Eladó ingatlanok (129339 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 339 db
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (78984346)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó vagy kiadó élelmiszerbolt Vásárosnamény-Gergelyiugornyán! Kiváló lehetőség teljesen működő, jó helyen található élelmis...
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai családi ház hirdetés (54432359)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1661 m2
Szobaszám: 4
Baktalórántháza városban családi ház eladó! Eladásra kínálok egy 1661 nm-es telken, 1995-ban sávalapozással, szilikát falazóele...
14 990 000 HUF
129 224 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (36656653)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 2
Mándok déli részén eladó egy 2 szobás, 76 m2-es családi ház. A ház 1960-ban épült, szerkezete szilikát, a tetőn pala lemez. ...
10 500 000 HUF
131 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (97539574)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírmadán Nyírmada nyugodt részén eladó egy 80 négyzetméteres, téglaépítésű családi ház. Az ingatlan egy 816 ...
26 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (49323618)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1502 m2
Szobaszám: 3
Mándok központjában eladó egy 3 szobás, 100 m2-es családi ház. Az ingatlan 1980-ban épült, falazata tégla, a tetőn lemez héja...
48 500 000 HUF
485 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (58517974)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Álomotthon vagy befektetés Fehérgyarmaton! Fehérgyarmat kertváros kapujában eladó egy tágas, 260 nm-es, háromszintes családi ...
79 500 000 HUF
305 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (44279478)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (45579427)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3886 m2
Szobaszám: 2
Nyírbogdány csendes, rendezett környékén eladó teljesen felújított családi ház! Nyírbogdány nagyon nyugodt, jó lakóközösségge...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (34549131)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó modern, energiatakarékos, prémium, exkluzív ház, dupla garázzsal, pihenő udvarral Nyíregyházán, Sóstófürdő közelében! K...
149 900 000 HUF
742 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (47335427)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76584123)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tágas, gyönyörű kétgenerációs családi ház Nyíregyháza kedvelt, környékén. a kiváló állapotú ingatlan egy hatalmas, 10...
99 500 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (49675755)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (93298643)
3 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Hajdúnánás üdülőövezetben egy könnyűszerkezetes-nyaraló épület alapterülete 36 négyzetméter, 1 plusz 2 szobával, konyháva...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (33333532)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakolyi családi ház hirdetés (33529751)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1155 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház 1155 nm-es telekkel 1989-ben épült, átlagos állapotú családi ház eladó. Az ingatlan 2+1 szobával rendelkezik, a telek...
15 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (37479832)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kisvárda központjában eladó egy 86 m2-es lakás! A lakás az első emeleten található, Kisvárda központjában, egy 1980-ban épült...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsbákai családi ház hirdetés (82599774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1895 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szabolcsbáka központjában eladó egy 3 szobás, 95 m2-es családi ház. Az ingatlan 1978-ban épült, falazata B30-as tégla, a tető...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási családi ház hirdetés (66722933)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 4
Téglás - Eladó egy nettó 94 nm-es, új építésű, prémium kategóriás családi ház 603 nm-es saját telekkel! Tervezett energetikai ...
76 500 000 HUF
813 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (74653693)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, panorámás lakás eladó Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Fazekas János téren! Eladásra kínálunk egy 51 m2-es...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (72434477)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 5700 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház Nyírbogdányban - Ahol még a gyümölcsfák is jól érzik magukat! Alapterület: 105 nm - Bőven elférsz, még ha néha el i...
24 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal