Eladó ingatlan Ráckeve (353 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 353 db
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (96534747)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ráckevén újépítésű lakás LAKÁS: - ikerház emeleti lakása - 61 nm nappali + 2 szoba - 2026-ben épül - minőségi anyagokból - Por...
63 500 000 HUF
907 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (88341237)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ráckevén újépítésű lakás LAKÁS: - ikerház emeleti lakása - 70 nm nappali + 2 szoba - választható nappali + 3 SZOBA - 2026-ben ...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77537462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ráckevén eladó egy 62 négyzetméteres, két szobás, világos, 2. emeleti társasházi lakás, mely a belváros szívében, a Dunához köz...
46 900 000 HUF
756 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei üzlethelyiség utcafronton hirdetés (85669412)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fő útvonalon! ! ! ! Itt minden adott a sikeres vállalkozáshoz! Ráckevén eladó egy kb. 70 Négyzetméteres, könnyűszerkezetes épít...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (86617351)
6 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Kedves otthont keresők, vállalkozók, befektetők! Ráckeve csendes, kertvárosi környezetében, karnyújtásnyira a horgászoknak is...
34 900 000 HUF
465 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (39538745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó vízközeli ingatlan Ráckevén – Állandó lakhatásra is alkalmas! Ráckeve egyik legcsendesebb, legzöldebb részén, a Dömsödi...
63 000 000 HUF
863 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (43551777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 4
Eladó mediterrán stílusú, téliesített nyaraló az Angyali-szigeten, Ráckevén közvetlen vízpart, saját stég, teljes nyugalom! Ha ...
219 000 000 HUF
2 009 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (15457495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 268 m2
Szobaszám: 2
Ráckevén kínálok megvételre egy 69 nm lakótérrel rendelkező ikerház felet. Az ingatlan beton alapon vegyes falazattal rendelkez...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (24694126)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Csend, nyugalom, erdei környezet, ráckevei-soroksári DUNA! ! ! MINDEZ amire vágyik? ? ? NE keressen TOVÁBB! ! ! Eladásra kí...
43 000 000 HUF
693 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93432487)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 3519 m2
Szobaszám: 11
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget Ráckeve egyik leggyönyörűbb részén, a Kerekzátony szigeten. Ez a működőképes vízp...
96 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei egyéb telek hirdetés (42443883)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegye, Ráckeve város üdülő övezetében hétvégi házas besorolású építési telek eladó. Az Irányár Áfával együtt értendő. a...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (69984335)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 900 000 HUF
756 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (73714552)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 282 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 6
Patay László egyedülálló ráckevei otthona – művészeti paradicsom vízparton Bemutatjuk Ráckeve egyik legkülönlegesebb ingatlaná...
85 000 000 HUF
301 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (48475375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Új építésű, napelemes ikerház ráckevén - CSOK pluszra alkalmas, garázzsal, kulcsrakész átadással! *** Pest megyében Ráckeve...
76 000 000 HUF
593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei lakóövezeti telek hirdetés (39974447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4390 m2
Szobaszám: n/a
Lakóövezeti telek eladó csendes, természetközeli környezetben Ráckevén! Eladó Ráckeve városában egy összesen 4390 m2 es, két ...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (55277331)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 255 m2
Szobaszám: 1
Ráckevén pici de kompakt, 2022-ben épített, könnyűszerkezetes, 19 m2-es alapterületű + 9, 5 m2-es galériás kis ház, kerül most ...
26 900 000 HUF
1 034 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (75339373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 1819 m2
Szobaszám: 6
Ráckevén csendes, nyugodt környéken rendezett, aszfaltozott utcában eladó egy kétszintes, felújítandó állapotú családi ház, ame...
84 900 000 HUF
398 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (54434522)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Ráckeve a Vizek Városa – ahol érdemes kikötni. ÚJ, modern, korszerű, alacsony rezsi, - kontra - hitel Ráckeve a Csepel-sziget ...
88 900 000 HUF
863 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (84433832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Pest Vármegyében, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 103 nm-es önálló családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 807 nm-e...
88 900 000 HUF
863 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (44338484)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 4
Pest Vármegye, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 113 nm-es önálló családi ház garázzsal eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 8...
88 900 000 HUF
786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Ráckevén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal