Eladó ingatlan Rátka 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Rátka 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 db
Rátkán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Rátkán
Eladó Rátkai termőföld, szántó hirdetés (47794775)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7158 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy 7. 158 M²-es, jelenleg is művelés alatt álló termő szőlőterületet Rátka külterületén. A területen Furmi...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rátkai ikerház hirdetés (47845334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 2
A Tokaji borvidéken, "Hegyalja kapujaként" is ismert, Rátka német nemzetiségi településen eladó egy 68 m2-es, 2 szobás ikerház,...
12 990 000 HUF
191 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Rátkai családi ház hirdetés (33548794)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy 87 nm-es művészkuckó a takaros Rátkán, a világörökség részét képező Tokaji Történelmi Borvidéken, a Zemplén lábánál, ...
41 900 000 HUF
470 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rátkai családi ház hirdetés (25492433)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 87 nm-es, tégla építésű, művészkuckó Rátka szívében. A település a méltán híres Tokaji Történelmi Borvidéken, a Zemp...
41 900 000 HUF
481 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (76275926)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tokaj-Hegyalján, Mádon 54 m2-es családi ház eladó. A ház egy parasztház jellegű kis ház volt, amihez lett a későbbiekben hozzá...
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (25555359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22868 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Borászattal foglalkozók figyelmébe ajánlunk egy eladó 22. 000 Négyzetméter szőlő és beültethető területet Mádon. Tartozik hozzá Rátkai terület is. Kiváló talaj minőséggel. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tállyai családi ház hirdetés (97749453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 3
Tokaj-hegyaljai történelmi borvidéken Tállyán 1974-75- ben épült családi ház eladó. a ház 1242 m2 telken helyezkedik el, nagy t...
21 990 000 HUF
249 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (39992483)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 988 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy saját elképzelései szerint teremtsen értéket a különleges hangulatú Mád településen!...
27 500 000 HUF
305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaújszántói egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (34455732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Boros pince kiváló állapotban eladó! 0630/749-88-26 Abaújszántón a Tokaji világörökségi borvidéken autentikus pince, kör ágga...
3 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaújszántói egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (77736437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Boros pince kiváló állapotban eladó! Abaújszántón a Tokaji világörökségi borvidéken autentikus pince, kör ággal és 1 mellékágga...
3 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaújszántói családi ház hirdetés (73437393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1501 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok a dinamikusan fejlődő Abaújszántó központi részén egy 1501 m² telken lévő ingatlant. Az épület kőből és tégl...
10 900 000 HUF
90 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Abaújszántói családi ház hirdetés (65757995)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181712 hivatkozási számú abaújszántói családi ház. Az...
11 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőzombori családi ház hirdetés (55889155)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1922 m2
Szobaszám: 3
Eladó jó elosztású családi ház Szerencs közelében 2 szoba + nappali, hatalmas telekkel! Álmaid otthona vagy turisztikai befekte...
11 500 000 HUF
94 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monoki családi ház hirdetés (56524173)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1741 m2
Szobaszám: 3
Monok főutcáján, 2011-ben épült 90 m2 új építésű ház, 1741 m2 telken eladó. Az ingatlan használatba vételi engedéllyel nem rend...
13 990 000 HUF
155 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaújszántói családi ház hirdetés (24653472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 341 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújításra váró lehetőség csendes utcában, fejlődő városban! Eladásra kínálunk egy 3 és félszobás, téglaépítésű családi háza...
14 000 000 HUF
155 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőzombori családi ház hirdetés (73444553)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 4878 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőzombor egyik jó utcájában egy 81 m²-es, kő és tégla építésű, háromszobás családi ház, hozzá tartozó 4878 m²-es, telje...
14 600 000 HUF
180 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (36694632)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (42381244)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szerencs belvárosában, a Szűk utcában egy bruttó 90 nm-es családi ház, mely 225 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan ...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monoki családi ház hirdetés (48245944)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1849 m2
Szobaszám: 5
Monok főutcáján, volt üzlethelyiség, mögötte lakóépület eladó, 1849 m2 telken, kb: 100 m2-es üzlethelységnek kialakítva, amely ...
19 990 000 HUF
66 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi tégla lakás hirdetés (46736642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tehermentes, földszinti, nem lakott ingatlan a gimnázium közelében eladó! Csendes utcában, tiszta lépcsőházban, megbízható sz...
21 990 000 HUF
392 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Rátkán?

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Rátkán 30 millióig? Rátka településen is elérhetők az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Rátka, Borsod-Abaúj-Zemplén megye falusi térségében helyezkedik el, ahol alacsony ingatlanárak és csendes környezet várja az érdeklődőket. A kínálat leginkább házakra és telkekre koncentrálódik. Tudod már, mire vágysz? Akkor használd a kategóriaszűrést, vagy böngészd tovább ezen az oldalon az eladó Rátkai házakat, itt az eladó lakásokat Rátkán, ezen az oldalon az eladó Rátkai telkeket.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Rátkán keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Miskolc oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Rátkán, akkor az albérlet Rátka oldalon nézelődj. Magánszemélytől eladó ingatlanok – részletek: tulajdonostól eladó ingatlan Rátka.