Eladó ingatlan Salgótarján 35 millióig (142 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Salgótarján 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 142 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (29268797)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Igen jó állapotú 1. emeleti. Salgótarjánban a Makarenkó úton kínálok eladásra, egy 1. emeleti, összkomfortos, szépen felújíto...
23 500 000 HUF
398 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (35394989)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó panorámás, kétszintes családi ház Somoskőn – két külön bejáratú lakrésszel! Eladásra kínálunk Somoskőn, a festői környe...
22 500 000 HUF
197 368 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (74733339)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alkuképes. Salgótarján, Vásártéren kínálok eladásra, egy erkélyes, déli fekvésű, közel 50 nm-es téglalakást a 2. emeleten. Jó...
15 800 000 HUF
343 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (43959338)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Salgótarján központjához közel lévő 50 nm-es vályog...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (46794581)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 33 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a nagyszerű lehetőséget Salgótarján Zagyvarón, ahol eladó egy családi ház, amely ideális választás lehet egy fi...
20 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni egyéb üzlethelyiség hirdetés (38629637)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 2 szintes üzlethelyiség Salgótarján belvárosában! Salgótarján városközpontjában, az Arany János úton eladó egy 62 m²-es...
14 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (94966253)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 2
A Betty Home Ingatlan Iroda eladásra kínál Nógrád vármegyében, Salgótarján kertvárosában egy 58m2-es beton alapon vegyes falaza...
20 500 000 HUF
353 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (25348734)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó tulajdonostól 3 szobás családi ház Salgótarjánban, Fazekas m. Úton (Eperjes telep), ami a város egyik legkedveltebb része. Csendes, nyugodt környék, jó lakóközösség. Az ár irányár!
28 990 000 HUF
341 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (43499698)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényesen felújított téglalakás Salgótarjánban a Meredek úton. Az ingatlan 51 nm-es, két szobás és tágas terek jellem...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (84359897)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos, napfényes 60 nm-es lakás Gorkij ltp. Eladásra kínálok, egy radiátoros, napfényes, 60 nm-es lakást a Gagarin úton,...
19 600 000 HUF
326 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (63623773)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vállalkozóknak is. Salgótarjánban a Rákóczi úton, jól megközelíthető helyen, eladásra kínálok egy összkomfortos, 84 nm-es, eg...
24 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (53419965)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Salgótarján szívében egy 2 lakásos családi házat, mely a felújítás lehet...
15 000 000 HUF
174 418 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni egyedi garázs hirdetés (64414676)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok a Zagyvai rakodó garázssoron egy 19 nm-es garázst. a teteje szigetelt, ajtaja fából készült, méretei 220x200cm A garázsban szerelőakna is van. Az áram ellátása 1x16 A
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (39735469)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A legjobb szinten. Salgótarjánban a Budapesti úton kínálok eladásra egy 1. emeleti, erkélyes, átalakított lakást. Az ingatl...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni egyéb lakás hirdetés (49423657)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nógrád vármegyében Salgótarjánban - Zagyvapálfalva egyik legfrekventáltabb részén, a Makarenkó úton kínálunk megvételre egy 58 ...
22 990 000 HUF
396 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (41831947)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás, erkélyes lakás Salgótarján belvárosának közelében! Salgótarján belvárosának közelében, az Acélgyá...
18 900 000 HUF
315 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (57133937)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1 szoba + 2 félszobás lakás Salgótarján kedvelt részén, a Beszterce lakótelepen! Salgótarján egyik legkeresettebb város...
26 990 000 HUF
499 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (33746615)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarjánban a Vásártéren, egy hangulatos, francia erkélyes, 35 nm-es kis rezsijű lakást, csendes környezetb...
15 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (97236885)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1503 m2
Szobaszám: 2
Salgotarjánban, Rónafalun, nyugodt, csendes utcában kínálok eladásra egy rendezett, gondozott telken elhelyezkedő családi házat...
17 900 000 HUF
284 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (51452778)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Salgótarjánban a belvároshoz közeli Munkácsy úton, eladásra kínálok egy 1. emeleti, ízlésesen és gépészetileg is felújított, eg...
16 000 000 HUF
421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Salgótarjánon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal