Eladó ingatlanok (129336 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 336 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (99245323)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, belső szintes lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyháza belvárosához közel kínálunk megvételre egy modern, ...
42 900 000 HUF
680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (24977376)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, Felújított Otthon Nyíregyháza Szívében, Tehermentes és Azonnal Költözhető! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokk...
61 900 000 HUF
910 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53457933)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (92933385)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kétgenerációs családi ház eladó Nyugodt, kertvárosias környezetben eladó egy tágas, különleges belső kialakítású családi ház, ...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (34654997)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (61179775)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom saját kerttel és garázzsal - eladó lakás Nyíregyházán! Nyíregyháza kertvárosi részén kínálunk eladásra eg...
67 900 000 HUF
646 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (95739543)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (92233876)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2692 m2
Szobaszám: 3
Újfehértó Kisrétkör kedvelt részén, a Táncsics utcában eladó egy 73 nm-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es t...
37 000 000 HUF
506 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75363954)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kis lakását nagyobbra cserélné, itt a lehetőség! Otthon Start Programra alkalmas! Eladó Nyíregyháza belvárosában, kiváló elhe...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (53243495)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Nagykállóban! Eladásra kínálunk egy 1968-ban épült, 130 nm alapterületű családi házat, amely 148...
27 000 000 HUF
207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (44755955)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 3232 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Családi házat keres Kálmánházán vagy környékén? Akkor ez az Ön lehetősége! Kálmánháza egyik legkedveltebb, mégis csendes utc...
83 000 000 HUF
368 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (52832313)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás Nyíregyháza belvárosától 10 perc sétára! Nyíregyháza egyik központi részén, az Arany János utcán e...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (33771675)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1314 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nyírpazony egy tágas, 190 nm-es, tégla építésű családi ház, amely 2008-ban épült. a ház modern szigeteléssel (10 cm-es) r...
83 000 000 HUF
436 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27378443)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, belső udvaros téglalakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyháza egyik keresett részén, a Központi városré...
112 800 000 HUF
1 151 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35737131)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! Ez a 2024-ben teljeskörűen...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47676412)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 5
Csend, nyugalom és tágas terek- Eladó kétgenerációs családi fészek Borbánya szívében! Nyíregyháza-Borbánya egyik legkedvelteb...
83 900 000 HUF
441 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (31634325)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó modern, energiatakarékos, prémium, exkluzív ház, dupla garázzsal, pihenő udvarral Nyíregyházán, Sóstófürdő közelében! K...
149 900 000 HUF
742 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (17139639)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 140 m2 alapterületű, tégla építésű, teljes körűen felújított családi házat! Amely kiváló lehetőséget kín...
71 500 000 HUF
510 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44439547)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyíregyházán, csendes környezetben, saját garázzsal! Megvételre kínálok egy földszinti, 68 nm-es, 3 külön nyíló s...
70 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (76753358)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó tágas, kényelmes sorház Nyíregyházán. Kisebb lakáscsere is lehetséges! Nyíregyházán, az Egyetem közelében, csendes, ren...
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal