Eladó ingatlanok (129339 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 339 db
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (84374485)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (31457384)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyíregyházán, csendes környezetben, saját garázzsal! Megvételre kínálok egy földszinti, 68 nm-es, 3 külön nyíló s...
70 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47489153)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó modern, igényes lakás a közkedvelt Damjanich lakóparkban! Eladásra kínálok egy modern stílusú, igényes, újszerű lakást a...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi tégla lakás hirdetés (98959453)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kiváló állapotú, tégla falazatú lakás Ibrány főutcáján, saját kerttel és garázzsal! Négylakásos társasházban kíná...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (97899233)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 1963-ban épült, vályog falazatú, összkomfortos ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára,...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35634783)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nyíregyháza belvárosban, modern, nagyszerű, különleges belsőszintes lakás eladó! KIVÁLÓ befektetési lehetőség, mivel az ingatl...
93 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (42543337)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! Ez a 2024-ben teljeskörűen...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (89359387)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 2
Napkor csendes, rendezett utcájában eladó egy 79 négyzetméter hasznos alapterületű családi ház, amely két külön nyíló szobával,...
26 400 000 HUF
334 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (32343445)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 3
Családi házat venne Nagyhalászon vagy környékén? Nagyhalászon eladó egy 107 négyzetméter alapterületű, átlagos állapotú csalá...
26 490 000 HUF
247 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (32743499)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy teljeskörűen felújított ikerház a déli ipari park közvetlen közelében, Nyíregyháza Butyka városrészen! Az ingatlan ...
79 900 000 HUF
649 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai családi ház hirdetés (55233571)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 2180 m2
Szobaszám: 6
Eladó Baktalórántháza frekventált helyén egy szépen karbantartott családi ház, működő vállalkozással! Az ingatlan 1990-ben ép...
72 000 000 HUF
218 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (74446745)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 5
Kálmánházán eladó egy vállalkozásra is tökéletesen alkalmas, kétgenerációs, felújított családi ház. Az ingatlan 1980-ban épült,...
79 900 000 HUF
583 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93794246)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű 150 nm-es ikerház eladó Nyíregyházán Eladásra kínálunk egy most épülő, modern ikerházat Nyíregyháza közkedvelt részé...
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (14523333)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1926 m2
Szobaszám: 6
Egészségügyi praxis és lakhatási lehetőség egyben Nyíregyházán, a Debreceni utca közelében! Kiváló állapotú orvosi rendelő és...
76 900 000 HUF
480 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (28916593)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
Álomház nagycsaládoknak, költözzön be azonnal! Csendes, biztonságos környezetben, minden fontos szolgáltatáshoz közel kínálun...
102 000 000 HUF
557 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (12742342)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32447733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (27798753)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 100 nm-es család...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (76573271)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom saját kerttel és garázzsal - eladó lakás Nyíregyházán! Nyíregyháza kertvárosi részén kínálunk eladásra eg...
67 900 000 HUF
646 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (64296422)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Záhonyban, központhoz közeli utcában eladó egy 71 m2-es, igényesen felújított lakás. a társasház panelből 1989-ben épült, mely ...
27 500 000 HUF
387 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal