Eladó ingatlan Sarkad 35 millióig (84 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Sarkad 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 84 db
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (33326432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1714 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház nagy telekkel Sarkadon! Sarkad egyik csendes utcájában eladó egy 90 nm hasznos alapterületű, jó elosztású c...
16 300 000 HUF
181 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (56597344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Sarkadon, kiváló és csendes környéken egy jó elrendezésű kisebb családi ház! Maga az ingatlan 50 m2, melyhez egy 70 m2-e...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (33227495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 2
Csendes utcában! Sarkad belvárosától pár perc sétára, nyugodt környezetben találod ezt a 80 m²-es, 3 szobás házat. Belül fris...
27 900 000 HUF
348 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (58865255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1599 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kinálok Sarkadon, egy szikvíz- és szörp gyártó üzemet. Az ingatlan 1599 m2-es telken található. Az épületben az ut...
17 500 000 HUF
79 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (73687464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (14919624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (62449297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1406 m2
Szobaszám: 3
Kényelmes elosztású, költözhető állapotú családi ház eladó Sarkad valóban csendes környékén! Sarkad csendes, nyugodt környékén...
18 900 000 HUF
190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (54254249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított nagy ház, kis portával? Ilyet ritkán találni! Sarkad belvárosától pár perc sétára két lakásból álló ház eladó! A...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (47219523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1255 m2
Szobaszám: 3
Akár két generációnak alkalmas, felújított ház, a központ közelében? És még az ára is jó! Sarkad központjába 100nm-es, duplak...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (94764434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1006 m2
Szobaszám: 3
Ingatlan, akár több generációnak is Sarkad csendes utcájában, tetőtér beépítéses, összkomfortos családi ház eladó A 150nm-es ...
23 000 000 HUF
153 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (73635353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2
Jó hely, jó ár, most duplán jól jár! Ha jó helyen szeretne olcsó és jó házat, ezt mindenképp látnia kell! Sarkad központján...
7 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (59783447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Túl szép, hogy igaz legyen? Jó állapotú téglaház, kis telekkel, elérhető áron eladó! Sarkadon 70nm-es téglaház keresi új tula...
6 900 000 HUF
98 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (37213334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Felújított, különnyíló szobás otthon nagy telekkel – Sarkadon, jó helyen! Ez a ház már túl van a nehezén: a külső rendben, a ...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (89939392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2
A régi vagy a modern stílust kedveli jobban? Itt bármelyiket megvalósíthatja! Sarkad központjához közel keresi új gazdáját 90...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (78764783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Sarkad belvárosában egy kihagyhatatlan lehetőség vár Önre! Eladó egy 88 m²-es, 2+1 fél szobás, világos, utcafronti házrész, a...
10 700 000 HUF
121 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi étterem, vendéglő hirdetés (67871473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1734 m2
Szobaszám: n/a
Eladó sokoldalú üzleti ingatlan befektetőknek! Ez a 100 nm-es ingatlan korábban családi házként funkcionált, azonban megkezdő...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (57473587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1402 m2
Szobaszám: 2
Sarkadon, csendes környéken, pár perc sétára a központtól eladó egy 70 nm-es, felújítandó téglaház. a tágas, 1402 nm-es telken ...
13 000 000 HUF
185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (37244474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1403 m2
Szobaszám: 2
Olcsó kis házat keres, ahová azonnal költözhet? Most itt van egy a Teleken! Sarkad Teleki részén 2 szobás kis ház keresi új t...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (38733949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 2
### **Otthonos élettér a Teleki városrész szívében! ** Ha Sarkadon keresel kényelmes, azonnal költözhető családi házat, akkor ...
26 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi sorház hirdetés (63977893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Kőrös-parti lakás, távol a város zajától! Sarkad csendes részén, a Kendergyári soron 60nm-es lakás eladó Méretének köszönhet...
9 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Sarkadon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal