Eladó ingatlan Siófok 80 millióig (606 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Siófok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 606 db
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (42743479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 297119-es számú, 77 nm-es, 852 nm-es telken lévő, felújítandó családi HÁZAT. A b...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (27249933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritkaság Siófok belvárosában, nem érdemes lemaradni róla! A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 297107-es számú ú...
61 990 000 HUF
1 215 490 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (26563794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257369-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
75 000 000 HUF
914 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (72349776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253215-ös számú, új építésű, 68 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
72 900 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (33952994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 248573-as számú, Siófokon csendes, kertes, családi házas övezetben lévő 70 m2...
73 700 000 HUF
1 038 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (77379634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 243759-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
68 000 000 HUF
829 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (58244775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 239933-as számú, 1980-as években épült, 149 nm hasznos alapterületű, 525 nm telekk...
38 000 000 HUF
255 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (29446432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 229489-es számú, 2021-es építésű, vízparti panorámás társasházi lakását! A balahomes ...
73 500 000 HUF
1 792 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (34929527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetési célú üzlethelyiség Siófok szívében a Víztoronynál A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja Siófokon a 221393-as ...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (39169733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó lakás SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 221375-ös számú, 2025-ös építésű, 5...
60 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (13329277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199875-ös számú, Siófokon az Ezüstparton lévő lakását. A balahomes ingatlan álta...
70 900 000 HUF
1 729 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (83297342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
100% Kényelem és minőség - eladó családi ház SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199871-es számú, új építésű, C...
69 900 000 HUF
896 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (56342655)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó lakás SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199843-as számú, 2025-ös építésű, 4...
76 747 500 HUF
1 504 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (27252477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 185759-es számú, 54 nm-es, 646 nm-es telken lévő új építésű családi HÁZÁT. A bal...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (72445892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 183915-ös számú teljesen felújított belvárosi TÉGLALAKÁSÁT. A lakás dél-nyugati ...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb telek hirdetés (59433464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 183259-es számú 1300 nm-es belterületi TELKET. A balahomes ingatlan által kínált...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (57947898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 179345-ös számú, 1986-ban épült, 85 m2-es téglaépítésű felújított lakását ingyenes...
69 500 000 HUF
817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (56824723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó panorámás lakás SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 163105-ös számú, 2023-as ...
76 777 500 HUF
1 535 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (35653975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a