Eladó ingatlan Siófok Ezüstpart (606 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 606 db
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (97494993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófok Ezüstparton, Nem rég átadott társasházban még eladó beruházótól egy panorámás kiváló adottságú lakás. Rendkívüli jó ár...
101 518 000 HUF
1 450 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (74829961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű panorámás társasház épült Siófok Ezüstpartján. Már most leköthetők az igényes vízparti lakások. A véglegessé vált...
119 586 250 HUF
1 733 134 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (66273269)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balaton szerelmeseinek! Új építésű panorámás társasház épült Siófok Ezüstpartján. MÁR csak pár darab lakás közül VÁLASZTHAT...
102 304 650 HUF
1 482 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (27481333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy kivételes, különleges, gyönyörű lakás Siófok Ezüstparton! Siófok egyik legkeresettebb részén, az Ezüstparton kínálu...
199 990 000 HUF
2 083 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üdülőövezeti telek hirdetés (97459131)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4288 m2
Szobaszám: n/a
Siófok ezüstpart – az utolsó nagy lehetőség a Balaton PARTJÁN! Kivételes telekcsomag eladó – befektetők, fejlesztők, álomproj...
1 300 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (48997349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ezüstparti panorámás új építésű lakások! Balaton szerelmeseinek! Siófok ezen hangulatos, érintetlen panorámás részén, a Lis...
199 641 000 HUF
1 938 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (53143458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ezüstparti panorámás új építésű lakások! Balaton szerelmeseinek! Új építésű panorámás társasház épült Siófok Ezüstpartján. ...
169 610 700 HUF
1 804 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (76423194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok közkedvelt Ezüstpartján, közvetlen vízparti, liftes társasházban kínálunk eladásra egy kétszobás, 3. emeleti lakást, gyö...
83 900 000 HUF
1 864 444 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (84345637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ezüstparti luxus minőségi lakások! Kiváló elhelyezkedésű, Balaton-parti telken 4 házból álló projekt lakását kínálom megvétel...
123 000 000 HUF
1 808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (49439787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2