Eladó ingatlanok (129403 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 403 db
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (59635438)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Mezőkövesd csendes, mégis jól megközelíthető részén eladóvá vált egy 103 m2-es, masszív, jó állapotú családi ház, amely egy len...
49 900 000 HUF
484 466 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (53342765)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2993 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dédestapolcsányban, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, csendes, biztonságos környezetben. a település Egertől ...
62 000 000 HUF
469 696 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38944955)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc egyik csendes, üdülőövezeti részén, Galyatetőn kínálok megvételre egy 93 nm-es, részben felújított családi házat, amely...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (55337735)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szintes ingatlan Miskolc belvárosában! a tervezett átadási idő, 2027. Május. a háromszintes kialakítás nemcsak esztétik...
215 000 000 HUF
1 493 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rátkai családi ház hirdetés (44757361)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 87 nm-es, tégla építésű, művészkuckó Rátka szívében. A település a méltán híres Tokaji Történelmi Borvidéken, a Zemp...
41 900 000 HUF
481 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (34398236)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73383692)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (19349985)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 4
Mezőcsát központi részén kínálok megvételre egy 135 nm-es, kétszintes családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár kétgen...
26 500 000 HUF
196 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (44629395)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház, Sajószentpéteren a Rácz Ádám utcában. Az ingatlan csendes környezetben egy 420 nm-es telken helyezkedik el....
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75138563)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (26117473)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54965378)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
144 748 800 HUF
1 523 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (78375445)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 3
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Mezőkövesd, 150 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan a település központhoz közeli, de csendes rész...
79 900 000 HUF
682 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (45442833)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi lakóövezeti telek hirdetés (44873237)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: n/a
Építkezők, befektetők figyelem! Dunakeszi frekventált részén 455 m²-es telek ELADÓ! Dunakeszi közkedvelt, csendes, családi ház...
69 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (93744244)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1413 m2
Szobaszám: 1
Vác egyik legszebb részén, Székhegydűlőn eladó egy 1413 négyzetméteres ősfás telek, 2 kis házzal! A terület két telekből áll (...
44 900 000 HUF
898 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (98766438)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű ikerházfél Fót kisalagon garázzsal, TERASSZAL Fót csendes, családi házas övezetében kínálok megvételre egy modern ki...
145 000 000 HUF
1 559 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (84931837)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy valóban egyedi és exkluzív otthont keresel, mely harmonikusan ötvözi a kortárs kényelmet a természet közelségével, ne ke...
114 900 000 HUF
1 222 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43494383)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2