Eladó ingatlanok (129521 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 521 db
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (45443595)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Siófok egyik legkeresettebb részén, Fokihegyen, a Boróka utcában kínálok megvételre egy új építésű, prémium minőségben kivitele...
93 900 000 HUF
1 043 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (32622322)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
124 900 000 HUF
1 040 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (75399313)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen szívében, a Kálvin téren kínálunk megvételre egy 177 négyzetméteres, kivételes adottságokkal rendelkező üzlethelyisége...
250 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (44926874)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 1776 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, medencés, privát kertes villalakás! ELKÉPESZTŐ, mesés, lenyűgöző, bámulatos és még folytathatnám. . . Testvérhegy ...
550 000 000 HUF
2 644 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37566413)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, bútorozott lakás a XIII. kerület szívében, a Dévai utcában! Budapest XIII. kerületének dinamikusan fejlődő ré...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33713842)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a Puskás Aréna és az Arena Corner irodaház közvetlen közelében, kiváló k...
75 000 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (13331683)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városi élet új szintje: modern technológia, valódi közösségi élmény és zöld környezet egy helyen. Ez a belső kertre néző, nap...
98 750 000 HUF
2 296 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (46595734)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1627 m2
Szobaszám: 6
Amennyiben Ön olyan házat keres, ahol mindenki megtalálja a saját életterét és praktikus az elrendezés is akkor ne keressen tov...
169 000 000 HUF
469 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46158477)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 Nm-es, igényesen felújított, napplai-konyha-étkező plusz 2 különnyíló hálószoba kialakítású, tégla falazatú, gáz-cirkó fűtés...
87 880 000 HUF
1 220 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (28215433)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított teljesen bútorozott lakás az v. kerület szívében, a Bajcsy-Zsilinszky úton! Kiváló lehetőség első lakásvásár...
110 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78445498)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében belső Erzsébetvárosban található, jó állapotú lakást, amely tökéletes választás lehet mindazok sz...
42 900 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22255384)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest 09. kerületének szívében, a Belső Ferencvárosban található, tehermentes ingatlanunkat, amely ideális válas...
22 490 000 HUF
1 249 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (37255533)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 4
✨ Erzsébet szíve újra dobban! Mint a Szíved Dobbanása és a Biztonságod Őrzője Vannak helyek, amelyek nem eladni akarják maguk...
64 900 000 HUF
370 857 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (43839594)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: n/a
Cinka dűlőben 883 m2-es gyümölcsös eladó! Zártkerti övezetben helyezkedik el, de kivonása a művelési ág alól már megtörtént, í...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33334394)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 3
Debrecen Alsó-Józsán, az erdő közvetlen szomszédságában kínálunk megvételre egy 64 m²-es, 2 szobás + amerikai nappali- étkező-k...
99 000 000 HUF
1 042 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni ikerház hirdetés (73349434)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma