Eladó ingatlan Siófok (2223 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 223 db
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (96497474)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófokon, az Ezüstparton, újépítésű prémium lakások eladók! Siófok egyik legkedveltebb, folyamatosan fejlődő részén, az Ezüst...
204 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (69318743)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 634 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (23947636)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (57453524)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (34527986)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (73899456)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (45636629)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (41983817)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (43399337)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
204 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (92456648)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (48942536)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (75793853)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
A Lido Home siófoki irodája eladásra kínálja ezt az új építésű családi házat Siófok-Fokihegyén! A családi ház jellemzői: Loxon...
164 000 000 HUF
713 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (76325595)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 392 m2
Szobaszám: 4
149 000 000 HUF
1 146 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (66673165)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok Ezüstparton, Közvetlen Vízparti, Erkélyes, Panorámás Társasházi Lakások! A Balla Ingatlan siófoki irodája 71 lakásos tá...
98 323 940 HUF
1 855 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (76443685)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home ingatlan siófoki irodája kínálja eladásra ezt az új építésű társasházi tégla lakást Siófok belvárosához KÖZEL! A 4...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (31568947)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 348 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (26648444)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 138 m2
Szobaszám: 4
A lido home Siófok ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró, Siófok belvárosi IKERHÁZAT -Csendes belvá...
74 500 000 HUF
931 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (74523388)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 352 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (35352793)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Balaton közvetlen vízpartján, egy modern, 2023-ban épült, prémium társasházban egy 50 nm-es, 2 szobás lakás...
129 900 000 HUF
2 598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (46437899)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok belvárosában eladó 43 nm-es, 2. emeleti lakás. A 2022-ban épült társasház 3 emeletes, melyben lift szolgálja az ott élő...
74 900 000 HUF
1 741 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Siófokon?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal