Eladó ingatlan Sopron 80 millióig (358 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Sopron 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 358 db
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (97274891)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179453 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó jó állapotú e...
68 900 000 HUF
1 028 358 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (66836742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (44994345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Élj Sopron óvárosának szívében – ahol a történelem találkozik a modern életérzéssel! Ritka lehetőség a belvárosban! Ez a 2. e...
45 890 000 HUF
882 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (58596434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 3
Bánfalván felújítandó családi ház eladó! Sopronbánfalván, 1 szintes, 86 nm-es, 3 szobás, külön konyha-étkezős, teljes felújítás...
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (64929538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1, 5 szobás lakás Sopronban közel a belvároshoz! Sopronban, a belváros közelében eladó egy 40 m²-es, első emeleti, jól ...
37 000 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni iroda irodaházban hirdetés (28488474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Sopronban a Petőfi színház közelében, földszinti, 23 nm-es, klimatizált, fürdőszobával rendelkező, gáz-cirkó fűtéses (padlófűtéssel) üzlethelyiség/iroda eladó. Ir. Ár:34, 9 M Ft. Érd: 06 20 939 7745
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb üzlethelyiség hirdetés (52775317)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (49442941)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 900 000 HUF
1 028 358 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (37347385)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
🏘️Eladásra kínálok egy 30 m²-es, teljeskörű felújításra szoruló, de remek adottságú garzonlakást Sopron hangulatos, történelmi...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (78445929)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron legpezsgőbb részén, a Várkerületen, a belváros lüktetésében kerül eladásra egy 73 m2- es lakás. Alapadatok Bruttó: 73 ...
61 900 000 HUF
847 945 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (46371694)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopronban a belváros közelében a Balfi utcában, közös udvarból nyíló, 2 szintes 52 nm-es, nappali+2 szobás (egymásból nyíló szo...
52 900 000 HUF
1 017 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (87934244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a történelmi belvároshoz közel, földszinti, 43 nm-es, külön étkezős, elektromos fűtőpaneles lakás eladó. Saját udvari tároló. Közelben üzletek, iskolák. Az elkerülő is pár perc alatt elérhető. a lakás azonnal költözhető. Irányár: 37, 78 M Ft +36 (20) 9397 745
37 780 000 HUF
878 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni külterületi telek hirdetés (36733723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: n/a
Sopronban az új inkubátorház közelében, 2 helyrajzi számon található, 14 méter széles, körbekerített, 3 méteres kapuval, 1560 n...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (45725725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron – Belváros közeli, felújított földszinti lakás, visszabérlési lehetőséggel eladó! Sopron egyik legkedveltebb részén, a ...
59 900 000 HUF
843 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb üzlethelyiség hirdetés (72754751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Sopron szívében, a Várkerület egyik legjobb adottságú helyén eladó egy kiváló állapotú, két székes, 62m2-es, teljes körűen fels...
78 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni iroda irodaházban hirdetés (33864843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó iroda Sopronban! Sopronban, a Vándor Sándor utcában 113 nm-es, i. emeleti, bútorozott, azonnal használatba vehető irodae...
60 516 262 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni külterületi telek hirdetés (74813792)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: n/a
Sopronban az m85 gyorsforgalmi út közelében, erdővel határos, három helyrazi számon fekvő 10. 000 Nm-es külterületi telek eladó. Ár: 1. 000 Ft/nm. Érd: 06 20 939 7745
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (27795473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Sopronban a belváros közelében a Balfi utcában, közös udvarból nyíló, 2 szintes br:90 nm-es, nappali+2 szobás jó állapotú, hősz...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (41957944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (59339379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a belváros közelében, rendezett udvarban, földszinti, 54 nm-es, átlagos állapotú, tágas szobával rendelkező, külön ko...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Sopronban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal