Eladó ingatlan Sopron 80 millióig (358 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Sopron 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 358 db
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (69734856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Mennyi? Ennyi! Sopronban, a patinás történelmi belvárosban eladó egy 2. emeleti, felújítandó, tágas, 89 nm-es, belső 2 szintes...
53 000 000 HUF
595 505 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb telek hirdetés (53497462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7850 m2
Szobaszám: n/a
A telek mérete 7850 m2, az egész terület teljesen bekerített tavalyi évben felhúzott vadhálóval és új kapuval. Autóval aszfalt...
35 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni iroda irodaházban hirdetés (32998477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Sopron nyugati iparterületén, (3 perc sétára a Jereván lakóteleptől) található irodaház földszintjén eladó egy két külön bejára...
24 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (47472938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban, pár lépésre a belvárostól eladó egy földszinti, nettó:68m2, bruttó:78m2-es, 3sz. Tégla lakás, 20m2-es terasszal és e...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni lakóövezeti telek hirdetés (79133724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: n/a
Árcsökkenés! ! ! Eladásra kínálunk egy 955m2-es hétvégi üdülőházas építési telket Sopronban, a Virágvölgyben, amelynek vételár...
32 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni külterületi telek hirdetés (14469329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1852 m2
Szobaszám: n/a
Pihenjen a város zajától távol, mégis könnyen elérhető helyen! A Bécsi út mellett, a Pláza közelében, kiskertes övezetben kíná...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni sorház hirdetés (11772356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopronban közel a belvároshoz eladásra kínálunk egy közös udvarban található házrészt. Az udvarban 6 lakás található. A ház...
80 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (76349594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 900 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Sopronban az elkerülő mellett, de még lakóövezet közelében egy 899 nm2-es külterületi telket. Szántó besoro...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb telek hirdetés (38993813)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1571 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Sopron melletti Golgotán! Eladásra kínálok egy 1571 nm-es, széles utcafronttal rendelkező, könnyen megköze...
27 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (87344596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Sopronban 71+18nm-es 2 szoba+nappalis \"ikres\" családi ház osztott telekkel, nagyméretű 28nm-es aknás garázzsal eladó (tetőtér...
74 900 000 HUF
1 054 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (68871814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség, kedvező ár, szép állapot! Sopron: 199nm ingatlan, 267nm telek, . . . 64 Millió Ft! ! ! Sopronhoz tartozó ...
64 000 000 HUF
321 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (44172377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
️ Az új társasház építése jó ütemben halad, készen van az épület vasbeton alaplemeze, már a szinteket építik. ❤️ Sopron folya...
72 000 000 HUF
1 220 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (97357479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a lakás a Te palettád, itt Te lehetsz a "művész"‍ . . . Mindent megvalósíthatsz, amiről valaha is álmodtál #magic ❤️ Sopron...
71 000 000 HUF
1 224 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni üzlethelyiség utcafronton hirdetés (43556343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az üzlethelyiségként nyilvántartott ingatlan kifejezetten alkalmas orvosi rendelőnek vagy bármilyen egészségügyhöz köthető tevé...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (39847337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
✨ Az 1700-as évek hangulata, modern álmok alapja – minden lehetőség adott! ✨ Sopronban, páratlan történelmi környezetben eladó...
40 000 000 HUF
202 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni fejlesztési lakóterület hirdetés (43499426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a