Eladó ingatlanok (129340 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 340 db
Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (74834676)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Nyugodt, csendes környezetben, Nyírjákó településen eladó egy 82, 4 négyzetméteres, beton alapra épült vályogház 1071 négyzetmé...
31 500 000 HUF
384 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji fejlesztési lakóterület hirdetés (77469873)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők Figyelem! Hozamot Termelő Ipari Ingatlan Eladó Tokaj Frekventált Részén! Eladó Tokaj frekventált részén egy 750 nm...
135 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (14823394)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes luxus a belváros szívében 89 Nm-es, belső szintes álomotthon! Eladó egy igazán különleges, 89 Nm-es, belső szintes la...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni ikerház hirdetés (34973298)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerház Hajdúsámson - Sámsonkert, új építésű, 99 nm-es, garázzsal és terasszal Helyszín: Hajdúsámson, Sámsonkert Alapter...
79 900 000 HUF
807 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tanya hirdetés (72699383)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanyás ingatlan gyümölcsössel Mandabokorban! Mandabokorban eladásra kínálok egy 77 négyzetméteres, három szobás, jó álla...
27 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (15457433)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 4
Házat venne Tiszaeszlár nyugodt, csendes környékén? Akkor ez az kiváló lehetőség! Eladó 867 nm-es telken egy kétszintes, 159 ...
30 900 000 HUF
194 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (45352859)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Otthon Start Hitelprogram Hajdúhadház családi házas övezetében eladó egy 4 szobás, amerikai nappalis konyhás, 130 m2, medencés ...
69 900 000 HUF
582 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Timári családi ház hirdetés (39377284)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Timáron, a Tisza közelében! Csendes, nyugodt utcában kínálok eladásra egy tégla falazatú 113 m2 családi ház...
29 900 000 HUF
266 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (34346544)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Nagykálló kedvelt RÉSZÉN! Nyíregyházától mindössze 10 perc autóútra, Nagykálló csendes, nyugodt utcájában el...
34 900 000 HUF
379 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77187745)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 3
Nyírtelek belvárosában Eladó családi ház 2 garázzsal, 2 tárolóval, pihenő udvarral! Nyíregyházától mindössze 8 km-re, a folya...
55 000 000 HUF
585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93929376)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! Ez a 2024-ben teljeskörűen...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi fejlesztési lakóterület hirdetés (79572417)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8872 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ipari ingatlan Záhony központi részén kiváló befektetési lehetőség! Záhony rendkívül jó, központi elhelyezkedésű részén...
80 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39136995)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza csendes, folyamatosan fejlődő kertvárosi övezetében, a közkedvelt Báthory lakópark szélső utcájában épül ez a letis...
108 000 000 HUF
870 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (91374159)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Polgár frekventált részén egy 2 szobás, felújított családi házat. a lakóház tégla és vályog falazattal épült b...
28 990 000 HUF
432 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (35951439)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 336 m2
Szobaszám: 6
Eladó különleges, többfunkciós ingatlan Nyíregyháza belvárosában! Megvételre kínálunk egy 1997-ben épült, kiváló állapotú, köz...
270 000 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (74914478)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1311 m2
Szobaszám: 3
Saját ízlésére formálható tágas otthon Dombrádon - hozza ki belőle a maximumot! Ha olyan otthont keresel, amit teljes mértékb...
12 900 000 HUF
115 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75453348)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ideális első otthon és biztos befektetés, eladó tetőtéri lakás az Érkertben Nyíregyháza Érkert városrészén eladó egy 42 m-es, ...
41 900 000 HUF
997 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (44845549)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 819 m2
Szobaszám: 5
Csenger szépen rendezett, csendes utcájában, tágas, dupla komfortos, azonnal költözhető családi ház ELADÓ! Csenger egyik nyug...
42 800 000 HUF
285 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (36982619)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Nyíregyházán, kiváló elhelyezkedéssel egy 43 m²-es, 1+fél szobás, jó állapotú lakás egy csendes, mégis központi városrész...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (37729493)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 100 nm-es család...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal