Eladó ingatlanok (128695 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 695 db
Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (91972344)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Nyugodt, csendes környezetben, Nyírjákó településen eladó egy 82, 4 négyzetméteres, beton alapra épült vályogház 1071 négyzetmé...
31 500 000 HUF
384 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43188735)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, az ikonikus Takarékpalotában, gyönyörű, galériázható lakás eladó. A műemlék OTP Takarékpalota épület...
73 500 000 HUF
918 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (96853929)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82396849)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 2406 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza-Nyírszőlős kedvelt részén, a Westsik Vilmos utca közelében, eladó ez a minden igényt kielégítő, 240 m2-es szintes c...
126 600 000 HUF
602 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (12456786)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji sorház hirdetés (74723656)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 98 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetési lehetőség és Prémium Életstílus Tokaj szívében, Eladó a Szerelmi Borlak Eladásra kínáljuk Tokaj egyik legkarakteres...
79 000 000 HUF
806 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (51846975)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ideális első otthon és biztos befektetés, eladó tetőtéri lakás az Érkertben Nyíregyháza Érkert városrészén eladó egy 42 m-es, ...
41 900 000 HUF
997 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi tégla lakás hirdetés (29452328)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kiváló állapotú, tégla falazatú lakás Ibrány főutcáján, saját kerttel és garázzsal! Négylakásos társasházban kíná...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (46126499)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 3
Nyírtelek Dózsaszőlő városrészében, a Puskin utcában eladó egy 3 szobás, külön nyíló helyiségekkel rendelkező családi ház nyugo...
27 700 000 HUF
384 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (83822345)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, tehermentes családi ház Rozsrétszőlő kedvelt részén! Eladásra kínálunk Nyíregyháza-Rozsrétszőlő egyik aszf...
51 999 000 HUF
666 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (56799787)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Nagykálló belvárosában családi ház eladó! Nagykálló belvárosában, gondozott kerttel rendelkező, karbantartott, szintes családi...
65 000 000 HUF
361 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (23527348)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1502 m2
Szobaszám: 3
Mándok központjában eladó egy 3 szobás, 100 m2-es családi ház. Az ingatlan 1980-ban épült, falazata tégla, a tetőn lemez héja...
48 500 000 HUF
485 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szamosszegi családi ház hirdetés (74638483)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2826 m2
Szobaszám: 4
Prémium életérzés természetközeli környezetben exkluzív családi birtok eladó! Kivételes lehetőség! Eladásra kínálunk egy 240 ...
55 000 000 HUF
229 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (54327432)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balkányban - 85 nm-es, gondosan karbantartott otthon hatalmas telekkel! Balkány csendes, rendezett részén el...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (37485838)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, panorámás lakás eladó Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Fazekas János téren! Eladásra kínálunk egy 51 m2-es...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (74433719)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1591 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló állapotú, duplakomfortos, napelemes családi ház eladó Kálmánházán - gazdálkodásra, vállalkozásra és nagycsaládosoknak is...
65 000 000 HUF
430 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33377993)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó tetőtéri lakás Nyíregyháza kedvelt részén Nyíregyháza egyik népszerű, jól megközelíthető, mégis csendes részén kínálunk m...
60 000 000 HUF
909 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (71134135)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 86 nm-es családi...
35 000 000 HUF
406 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (22955333)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed, Sport utca elején eladó egy dupla erkélyes, nappali+3 szobás, 77m2-es lakás. a 2012-ben épült tégl...
74 900 000 HUF
972 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai iroda lakásban hirdetés (39431495)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó belvárosi iroda- akár lakássá is alakítható, minősíthető! Nyíregyháza belvárosában eladásra kínálok egy 93 négyzetmétere...
93 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal