Eladó ingatlanok (128882 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 882 db
Eladó Szabolcsbákai családi ház hirdetés (84963323)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1895 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szabolcsbáka központjában eladó egy 3 szobás, 95 m2-es családi ház. Az ingatlan 1978-ban épült, falazata B30-as tégla, a tető...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (23339447)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, napfényes lakás Nyíregyháza belvárosában, a Holló utcában! Kivételes lehetőség Nyíregyháza belváros és az egyete...
64 900 000 HUF
877 027 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (65327487)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3886 m2
Szobaszám: 2
Nyírbogdány csendes, rendezett környékén eladó teljesen felújított családi ház! Nyírbogdány nagyon nyugodt, jó lakóközösségge...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (84397542)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (45358333)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (47137377)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Otthon start hitelprogram Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre eg...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (76592924)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 2
Napkor csendes, rendezett utcájában eladó egy 79 négyzetméter hasznos alapterületű családi ház, amely két külön nyíló szobával,...
26 400 000 HUF
334 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (63353428)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó felújított 72 négyzetméteres panellakás Nyíregyháza-Józsa városában, a Sóstói-erdő közvetlen közelében. a lakás nappali p...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47523655)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4610 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, a Kerék utcán egy 90 m2-es családi ház, amely egy 4610 m2-es, teljesen körbekerített és kamerázott telken h...
54 990 000 HUF
611 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (33337957)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (52759145)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű kétlakásos társasházi ingatlan kerül értékesítésre Nyíregyháza csendes, kertvárosi részén, a városközponttól csupán ö...
76 600 000 HUF
1 255 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (67538195)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 145 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nyíregyházán, Borbánya kedvelt és barátságos városrészében eladó egy 160 négyzetméteres, 2010-ben épült, szintes, téglaépítésű ...
82 900 000 HUF
499 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49567283)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes luxus a belváros szívében 89 Nm-es, belső szintes álomotthon! Eladó egy igazán különleges, 89 Nm-es, belső szintes la...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73362989)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó gazdálkodásra alkalmas családi ház Nyíregyháza közelében, hatalmas telekkel és melléképületekkel! Nyíregyháza belvárosá...
47 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (78469135)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Tiszavasváriban nagy telek, sok lehetőség! Tiszavasváriban eladó egy 70 nm-es épület 952 nm-es telken, amely jel...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (77479337)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2594 m2
Szobaszám: 3
Nagy telek + garázs: Bökönyben eladó 3 szobás családi ház! Bökönyben eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház 2 594 m2-es tel...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási családi ház hirdetés (34363474)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
Téglás egyik legnépszerűbb részén eladó egy 539 m2-es saroktelken 100 m2 lakóház amely tágas nappalival és 2 hálószobával rende...
67 900 000 HUF
679 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (93446237)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 100 nm-es család...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (24734448)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírmadán Nyírmada nyugodt részén eladó egy 80 négyzetméteres, téglaépítésű családi ház. Az ingatlan egy 816 ...
26 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji lakóövezeti telek hirdetés (28223923)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Tokaj belterületén! Tokaj városában, kiváló elhelyezkedéssel kínálunk eladásra egy 1525 négyzetméteres, belterület...
19 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal