Eladó ingatlan Szajk 60 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szajk 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Szajkon további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Szajkon
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Babarci családi ház hirdetés (47863716)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1221 m2
Szobaszám: 3
Babarcon felújítandó családi ház eladó – jó adottságokkal, kedvező elhelyezkedéssel Babarcon, Baranya vármegye keleti részén k...
9 700 000 HUF
125 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (57273378)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 4
Bóly térségében 4 szobás családi ház nagy tárolóval és melléképületekkel eladó – tökéletes otthon nyugodt, mégis jól megközelít...
20 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Versendi családi ház hirdetés (21194873)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Eladó Versenden jó állapotú családi ház! A település elején lévő 4 szobás ingatlan összközműves, jól karbantartott, tiszta. a 110 m2-es épület fele alatt szuterin található. Hívjon ha ingatlant elad, vagy vesz!
21 500 000 HUF
153 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (49357731)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Bólyban – egyedi lehetőségek! Bóly nyugodt, csendes részén eladó egy bájos, vegyes falazatú családi h...
24 800 000 HUF
354 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi tégla lakás hirdetés (37573397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécstől 18 km-re Bólyban 56 nm-es lakás eladó egy 5 lakásos társasházban a belvárosban. Az ingatlanban az elmúlt években tört...
24 900 000 HUF
444 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (53523332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 2
Bólyban családi ház eladó! A jelentős részben felújított 70 nm-s kis ház 2192 nm-s telken fekszik. Az épület tetőszerkezete é...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (11994374)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 5
Frekventált elhelyezkedés, főút melletti, csendes utcában; -Jó közlekedés busszal, gyalog, autóval egyaránt; -Minden szolgáltat...
24 990 000 HUF
217 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Babarci családi ház hirdetés (62435493)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 7
Babarc főtere mellett eladó egy 278 négyzetméteres, két emeletes családi ház. Kedves Ügyfelünk, az ingatlanról videót is kész...
29 000 000 HUF
85 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monyoródi családi ház hirdetés (74432537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 2934 m2
Szobaszám: 117+ 3 fél
Álmai otthona Monyoródon. 29, 9 M Ft-ért, 117 nm, 4 hálószoba, hatalmas telekkel! Eladó egy bájos, tégla+ vegyes falazású csal...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (62212299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 157 m2
Szobaszám: 2
Bóly csendes, családi házas részén eladó egy 66 nm alapterületű, jelenleg 2 szoba+ konyha elosztású, jó állapotú, műanyag nyílá...
29 900 000 HUF
453 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Babarci családi ház hirdetés (36762397)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 2
Mohácstól 13km-re Babarcon, csendes sváb faluban eladó egy 89nm-esjelenleg 2szobás, (de még egy szoba kialakítható) 2bejáratú, ...
29 990 000 HUF
336 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (69385582)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Bóly csendes, nyugodt utcájában tágas terek, nagy telek, kiváló adottságok. Bóly rendezett, kellemes részén e...
32 000 000 HUF
313 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (43193493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1641 m2
Szobaszám: 4
Eladó Bóly központjában, csendes környezetben egy két szintes családi ház. Az ingatlan jelenlegi elrendezése:- földszint: nappa...
45 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (78719494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 900 nm-es telken fekvő, 150 nm-es kétszintes családi házat Bóly csendes, de mégis jól megközelíthető rész...
45 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (37954849)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított ház panorámás terasszal Bóly pincesorán! Bóly egyik leghangulatosabb részén, a Pincesoron, csendes, természetközel...
45 000 000 HUF
562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi pince, présház hirdetés (13555551)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 1164 m2
Szobaszám: n/a
Hangulat, tér és lehetőség – különleges ingatlan eladó Bólyon! Bóly hangulatos pincesorán kínálunk megvételre egy igazán külö...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (49464769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 6
Eladó 2 generációs családi ház Bólyban – tágas terek, sok lehetőség egy helyen! Bóly csendes, nyugodt részén kínálok eladásra...
51 900 000 HUF
286 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (46674445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 4
Bóly városában, ahol a békés, biztonságos kisvárosi élet tökéletesen ötvöződik a modern infrastruktúra előnyeivel, új tulajdono...
51 900 000 HUF
259 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriakéméndi hétvégi ház hirdetés (73934399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2