Eladó ingatlanok (128674 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 674 db
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (74551547)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A történelmi belváros közelében a Károly János utca elején, a városban a jelenleg legolcsóbb, társasházi téglalakása eladó! Az...
28 000 000 HUF
736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (65331771)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Székesfehérvár belvárosában, a várkörúton 84 nm-es, 4 szobás polgári lakás ELADÓ Földszint | Erkély | Kiváló iroda, rendelő vag...
79 000 000 HUF
940 476 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (94783475)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sziget utcában eladó 7. emeleti ( a liften 5 éve elektronikai és mechanikai felújítás történt, azóta egyszer sem romlott el) 2 ...
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (99663643)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Költözés miatt Eladó: Több célra hasznosítható ingatlan! ! ! Jól működő Állateledel és Felszerelés szaküzlet-Gazdabolt! ! ! ! ...
269 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb ház hirdetés (58575838)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Panorámás loft stílusú okos otthon a NYUGATINÁL Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban eladó 160 m2, 6+1 szobás, 3 fürdőszo...
280 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (47383337)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (32548995)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr Adyváros csendes részén, jó állapotú, 1+félszobás, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan négyemeletes panellakás, első emeleté...
42 000 000 HUF
893 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi zártkert hirdetés (93489147)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3246 m2
Szobaszám: n/a
Ha szeretnél magadnak egy saját „elvonulós” helyet a világ és a nagyváros zaja elől a nyárra ahol nem csak a csendet hanem a gy...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi zártkert hirdetés (34797767)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3098 m2
Szobaszám: n/a
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei zártkert hirdetés (45576399)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2367 m2
Szobaszám: n/a
Ha szeretnél magadnak egy saját „elvonulós” helyet a világ és a nagyváros zaja elől, ahol nem csak a csendet hanem a gyümölcsfá...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (35443223)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1977 Infó: Papp Nikolett Kiskunhalas Alsóvárosban 2 szobás amerikaikonyhás felújított családi ház! Eladóvá...
41 000 000 HUF
585 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (87694753)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 273 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 6
Családra tervezett, panorámás otthon Pesthidegkúton – Rezsimentes jövővel Eladó Pesthidegkút-Ófalu egyik legcsendesebb dombtető...
329 000 000 HUF
1 205 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bokodi telephely hirdetés (53377574)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 610 m2
Telekterület: 3207 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ipari csarnok + telek – bokod, ipari park, főút MELLETT Ár: 242. 000. 000 Ft Helyszín: 2855 Bokod, Fő út 79. Telek terül...
242 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti lakóövezeti telek hirdetés (77355613)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 3890 m2
Szobaszám: n/a
Utolsó gyöngyszem Győrújbaráton. Utcafront 26 - 30 m. Terület: 3890 nm. a telek nagyon enyhén lankásodva, 3 lépcsőben ér "le" a...
62 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (58387948)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű lakások 2027 márciusi átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Már csak 1 db...
54 990 000 HUF
948 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54356249)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladásra kínálok egy 69 m2-es, 2 szoba 2 félszobás elrendezésű társasházi lakást. Az in...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47558727)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban, a Korányi f. Utcán négyemeletes társasház 2. emeletén eladó egy 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes, műany...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84614856)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, a Búza téri piac közelében eladó egy 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás egy liftes társasház 2. emele...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (89739328)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Búza tér közelében eladó egy 76 nm-es, 2. emeleti, liftes társasházban található, azonnal k...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (78412162)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, a Búza téri piac közelében, 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal s...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal