Eladó ingatlanok (128673 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 673 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47673546)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerület, ErzsébettelepNapelemmel felszerelt, gazdaságosan fenntartható otthon, ahol a múlt hangulata és a moder...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43677334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 10. kerületében eladásra kínálok egy praktikus elrendezésű loggiaval ellátott 8. emeleti 68nm-es lakást. Az ingatlanba...
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (54369345)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 4
Prémium modern ikerházfél eladó Budapest XVIII. kerületében Muraköz utcában Budapest XVIII. kerületének egyik csendes, mégis ki...
174 900 000 HUF
1 345 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (45233973)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 7
Eladó a XVIII. kerület legkeresettebb részén, a Szent Imrekertvárosban, 312 m2-es telken, egy 2000-ben épült, 3 szintes, 210 nm...
139 900 000 HUF
666 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (13232362)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XVIII. kerületének kertvárosi ékkövében GanzkertvárosbanAz egyik legkeresettebb, nyugodt kertvárosi ...
145 000 000 HUF
847 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77473758)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, erkélyes ikerházfél Ganzkertvárosban Eladó Budapest 18. kerületében...
140 000 000 HUF
1 147 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (55992285)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Az Üllői úttól alig pár méterre kimondottan frekventált helyen eladó lakóövezeti telek felújítandó vagy bontandó családi házzal...
54 900 000 HUF
422 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (69462244)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33439139)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületében, az Óhegy kerületrészben, téglaépítésű ház, magasföldszintjén, egy 59 nm-es, 2 szobás lakás. 40 ...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73724415)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás 14. Ker. , Alsórákos (67 m²) Főbb jellemzők Méret: 67 m² Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli) Emelet: föl...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (46962336)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szabadság térről nyíló épületben - gyönyörű kertre néző lakás! ** a lakásban teljeskörű felújítás, építkezés folyik. A lakás...
139 900 000 HUF
1 685 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32433974)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37266333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! ! Másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújítot...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99778125)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis garzon! Saját részre, vagy BEFEKTETÉSNEK! Belvárosban, a Blaha Lujza tértől pár percre a Rákóczi úton található ez a II. e...
51 000 000 HUF
1 758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (18955337)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal kiadható! Felújított kislakás, ! ! A westend és a városliget között félútona kerület csendes részén, a Podmaniczky út ...
58 900 000 HUF
1 963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi üdülőövezeti telek hirdetés (33725553)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: n/a
200 Méterre a balatontól/strandtól panorámás üdülőövezeti telek ELADÓ! Fonyód belterületi részén, mindössze 200 méterre a partt...
149 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54337333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség a Ráday utcában azonnali érték, biztos hozam, gyors költözés! Budapest egyik legkeresettebb belvárosi utcájában...
49 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35399434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (77173827)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy páratlan panorámával rendelkező, teljeskörűen felújított, tégla építésű lakóház a Fonyódi-hegyen közel a Sipos-hegyi ...
129 900 000 HUF
1 584 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (14796782)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, az Árpád üzletház közelében, az Árpád úton eladó egy 59 m²-es, azonnal költözhető, 1+2 félszobás panel lakás a ...
74 000 000 HUF
1 254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal